Vyzkoušejte prohlídky památek autobusem „Naskoč a Vyskoč“

Vyzkoušejte prohlídky památek autobusem "Naskoč a Vyskoč" 1

Vstupenky na „PěknéLe Grand Tour: Autobus naskoč a vyskoč“ nabízí jedinečnou příležitost projít si nejkrásnější části města Nice během jednoho nebo dvou dnů. Tato exkluzivní prohlídka zahrnuje celkem 12 zastávek, které vám umožní objevit veškeré kouzlo tohoto malebného města Francouzské riviéry.

Prohlídka je otevřena denně od 10:00 do 17:00 a je poskytována společností Société Transports Touristiques Niçois. Tato společnost, se sídlem na adrese 742 route de Grenoble, 06200, Nice, FR, se zaměřuje na poskytování nezapomenutelných zážitků pro turisty a návštěvníky města Nice.

Pokud máte dotazy nebo potřebujete další informace o této aktivitě, neváhejte kontaktovat centrum nápovědy Tiqets. Jsou připraveni vám pomoci a poskytnout veškeré potřebné informace.

Celková doba trvání této úžasné prohlídky je 1 hodina a 15 minut. Vstupenky jsou okamžitě doručeny po nákupu a lze je přijmout přímo v mobilu, což je velmi pohodlné a ušetří vám čas. Audio průvodce je k dispozici v devíti jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, italštiny, japonštiny, mandarínštiny, němčiny, portugalštiny, ruštiny a španělštiny. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, je k dispozici také živý průvodce, který hovoří výše uvedenými jazyky.

Zajímavým bodem tohoto jedinečného zážitku je návštěva památky St. Nicholas Russian Orthodox Cathedral. Tato velkolepá katedrála je jedním z hlavních turistických cílů města Nice a je známá svými impozantními kupolemi a bohatě zdobeným interiérem.

V rámci prohlídky máte možnost využít Hop-on Hop-off službu a objevovat město Nice ve vlastním tempu. Můžete se rozhodnout, kdy a kde vystoupit, a tak si užít vše, co město nabízí, naplno. Díky audio průvodci, který je k dispozici v devíti jazycích, můžete poslouchat fascinující historky a informace o historii a kultuře tohoto nádherného města.

Během prohlídky se podíváte na slavnou Promenade des Anglais, navštívíte Musée Masséna, projdete se Parc du Château a mnoha dalšími místy. Nice, s hlubokými modrými vodami Côte d’Azur a elegantními budovami, je nejlépe vidět z horní paluby otevřeného autobusu Hop-on Hop-off, který vám ušetří čas a peníze na slunci!

Na závěr dodávám, že vstupenka je platná po dobu jednoho nebo dvou dnů, podle vašeho výběru. Jakmile ji aktivujete, platí po vybraný počet po sobě jdoucích kalendářních dní. Při nástupu do autobusu stačí ukázat jízdenku v mobilu řidiči.

 Vstupenky  prohlídky památek autobusem „Naskoč a Vyskoč“zakoupíte v pohodlí online zde:

 

Není nic lepšího než prozkoumat město Nice vlastním tempem, s možností naskočit a vyskočit na kterékoliv z 12 různých zastávek! Pokud si koupíte dvoudenní vstupenku, musíte ji využít po dobu dvou po sobě jdoucích dnů.

Zrušení je možné do 24 hodin před datem návštěvy a přesunutí je také možné do 24 hodin před datem návštěvy. Je to příležitost, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít!