West Bellevue House – Luxusní 2-pokojový dům s prostorem pro 16 exkluzivních super-sportů

West Bellevue House - Luxusní 2-pokojový dům s prostorem pro 16 exkluzivních super-sportů 1

Pokud máte ve své sbírce 16 exkluzivních supersportů a neradi byste je všechny nechávali bez dozoru někde v garáži vedle své vily, určitě pokračujte ve čtení a inspirujte se.

Právě dům West Bellevue House ve Washingotne vás na první pohled okouzlí svou impozantností v přírodních barvách. Je určen hlavně takovým majitelům, kteří potřebují více prostoru pro své čtyřkolové mazlíčky podobně jako pro sebe. Dům je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi, ať už bezpečnostními nebo takovými, které zajišťují komfortní bydlení. Nacházejí se zde však jen dvě ložnice a dvě koupelny.

Kromě toho majiteli poskytuje dva luxusní vstupy do předváděcí místnosti, kterou od obývacího pokoje odděluje jen skleněná stěna. Dá se tam dostat přes velké rolovací dveře v přízemí a výtahem přes suterén, který slouží jako dílna. Na stejném patře se nachází také srdce domácnosti – kuchyň, která je výsledkem spolupráce italských designérů Pininfarina a výrobcům kuchyňských linek Snaider.

Podle všech dostupných informací se cena nemovitosti pohybuje kolem 4 milionů dolarů. Ještě v srpnu 2014 ho vlastnil hotelový magnát Rod Olsen. V současnosti jej využívá jiný velký fanoušek aut.