Zábavní park Marineland Cote d Azur nabízí celé rodině zábavu a vzrušení

Zábavní park Marineland Cote d Azur nabízí celé rodině zábavu a vzrušení 1

Marineland Côte d’Azur nabízí měsíce plné zábavy a vzrušení pro celou rodinu. Tento vzrušující zábavní park, umístěný v Antibes, přináší tu nejlepší zábavu, jakou může zážitkový park nabídnout. Tento park je dnes otevřen od 10:00 do 17:00, představujíc tak ideální cíl pro strávení celého dne.

Park je spravován společností Tiqets International B.V., registrovanou na adrese James Wattstraat 77-P, 1097 DL, Amsterdam, NL. Pokud potřebujete pomoc nebo máte otázky o své návštěvě, kontaktujte prosím centrum nápovědy Tiqets.

Marineland Côte d’Azur je pohodlný v tom, že nabízí okamžité doručení vstupenek, a tyto vstupenky mohou být přijaty i v mobilu. Tímto způsobem může být návštěva parku ještě pohodlnější a jednodušší.

Vstupenka zahrnuje vstup do samotného Marinelandu, na všechna představení a do všech prezentací. To zahrnuje setkání s kalifornskými lachtany, delfíny a kosatkami, stejně jako s mnoha dalšími fascinujícími mořskými tvory. Vstupenka nezahrnuje parkování, které je k dispozici za poplatek 9 € za den.

Vstupenky do zábavného parku zakoupíte v klidu online zde:

Marineland Côte d’Azur nabízí skutečně jedinečný zážitek. Nejenže se můžete podívat na vodní život v akváriích, ale můžete také sledovat propracovaná představení s kalifornskými lachtany, zábavnými delfíny a kosatkami. Můžete se setkat s všemi možnými druhy tvorů, od žraloků až po plameňáky, a dokonce se můžete vypravit na cestu do Antarktidy za tučňáky královskými. Je to skutečně dobrodružství, které si nesmíte nechat ujít.

Nedaleko Nice se nachází Marineland, největší mořská zoo v Evropě a také nejnavštěvovanější místo v regionu PACA. K dispozici je mnoho různých zvířat a vzdělávacích aktivit, takže návštěva tohoto parku je jak zábavná, tak vzdělávací.

Pokud potřebujete změnit scénu, můžete se také podívat na nový 5D animovaný film Happy Feet. Film vypráví příběh mladého a roztomilého tučňáka jménem Mumble, který vás pozve na velkou cestu Antarktidou. Je to skvělý způsob, jak si odpočinout a užít si něco jiného.

Marineland Côte d’Azur má také velmi přístupné pokyny pro cestu. Můžete sem dojet autem nebo vlakem. Pokud jedete autem, můžete jet po dálnici A8 do Nice a pak sjet u Antibes (exit 44). Pak stačí sledovat značky na Sophia Antipolis a poté na Marineland. Pokud jedete vlakem, můžete jet z Paris-Gare de Lyon TGV do Antibes. Poté stačí přestoupit na místní vlak do stanice Biot. Stanice Gare de Biot je pouhých 200 metrů od Marinelandu.

Ať už plánujete návštěvu Marinelandu Côte d’Azur v úterý, středu, čtvrtek, pátek, sobotu, neděli nebo pondělí, budete mít štěstí. Park je otevřen každý den v týdnu od 10:00 do 17:00.

Pokud rezervaci zrušíte do 23:59 dne před svou návštěvou, získáte plnou finanční náhradu. Při placení vyberte vratnou vstupenku. Vstupenky nelze přesunout na jiný den nebo na jinou osobu.