Zavítejte prozkoumat sochy a obrazy do Fundació Miró na Mallorce

Zavítejte prozkoumat sochy a obrazy do Fundació Miró na Mallorce 1

Fundació Miró na Mallorce představuje jedinečnou příležitost pro všechny milovníky umění a kultury. Toto místo je věnováno jednomu z nejvýznamnějších umělců 20. století, Joanu Miró, a nachází se v malebném prostředí ostrova Mallorca. Nabízí návštěvníkům fascinující vhled do Miróova světa, prostřednictvím rozsáhlé sbírky jeho děl.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Otevírací doba

Čtvrtek 10:00 – 18:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 15:00
Pondělí Zavřeno
Úterý 10:00 – 18:00
Středa 10:00 – 18:00

Jednou z hlavních atrakcí této instituce jsou sochy, které Joan Miró vytvořil. Ty jsou umístěny jak v interiéru, tak ve venkovních prostorech fundace, což návštěvníkům umožňuje prozkoumat Miróovu práci v různých kontextech a z různých úhlů pohledu. Každá socha představuje jedinečné spojení tvarů a materiálů, které odhaluje umělcovu nekonečnou fantazii a jeho hru s abstrakcí.

 

Kromě soch, Fundació Miró hostí také významnou kolekci obrazů, které pokrývají různá období Miróovy tvorby. Od jeho raných děl, přes období jeho experimentů s surrealismem, až po jeho pozdější abstraktní kompozice. Prohlížení těchto děl nabízí návštěvníkům nahlédnutí do umělcovy evoluce a jeho hledání nových vyjádření a technik. Jednotlivé obrazy jsou pečlivě vybrány a vystaveny tak, aby ilustrovaly klíčové aspekty Miróovy tvorby a jeho přínos modernímu umění.

Fundació Joan Miró: Vstupenka s přeskočením fronty

 

Návštěva Fundació Miró je proto nejenom poctou tomuto významnému umělci, ale také cestou do světa, kde se prolíná realita s fantazií, a kde každé dílo otevírá dveře do nových imaginárních světů. Instituce nabízí rozmanité vzdělávací programy, prohlídky a workshopy, které jsou přizpůsobeny jak dospělým, tak mladším návštěvníkům, a umožňují tak hlubší porozumění a ocenění Miróova díla.

Takže, ať už jste vášnivým sběratelem umění, studentem umění nebo prostě někým, kdo hledá inspirativní zážitky, Fundació Miró na Mallorce vám nabízí nezapomenutelnou příležitost ponořit se do světa jednoho z nejvýznamnějších umělců minulého století.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více