Ztělesnění jemnosti, rozmarnosti a preciznosti… Breitling!

Ztělesnění jemnosti, rozmarnosti a preciznosti... Breitling! 1

Jsme ženy. Obecně chápáno jako marnivé. Rozmařilost nám byla předurčena ještě dříve, než jsme byli stvořené. Na to, aby v nás však vládla rovnováha, máme jemnost, cit a preciznost. Není tedy hřích, jestliže toužíme po tom, co samy představujeme!

Švýcarská značka luxusních hodinek Breitling se ve svých dámských modelech jako by snažila zosobnit ženu. Tak jako neexistuje jen jeden vyhraněný typ ženy, tak i Breitling rozdělil své modely do více kategorií, které nejlépe vyhovují různým ženským manýrám.

Galactic

Pokud patříte k ženám (případně, milí pánové, pokud doma máte ženu), která touží po spojení rafinovaného luxusu a sofistikovanosti, modely GALACTIC se stanou ideálem, po kterém budete toužit. Velký ciferník pouze podtrhne a zvýrazní dámské zápěstí, zatímco diamanty… Co říci k diamantům? Ty hovoří samy za sebe! K tomuto elegantnímu „šperku“ je dostupný kovový naleštěného náramek, případně mají dámy na výběr z kožených řemínků v široké škále barev. Konkrétní model na obrázku najdete v nabídce za 8 470 €.

Chronomat 41

Pokud je vaší zvláštní vlastností síla a odolnost, modely Chronomat se stanou vaší srdeční záležitostí. Masivnost spojená s elegancí při nošení dostane do popředí vaši osobnost a přitáhne pozornost jen a jen na vás. Spojení růžového zlata a diamantů je kombinace, která vás vynese na piedestal luxusu. Cena hodinek tohoto typu se pohybuje od 8 000 €. Cena modelu na obrázku je 44 360 €

Colt

Dámské hodinky Breitling značky COLT jsou další zvláštní kategorií určenou pro něžné pohlaví, které kromě luxusu holduje i sportu a sportovní eleganci. To však neznamená, že nejsou stejně výrazné a elegantní jako dříve zmíněné modely. Hodinky COLT si můžete pořídit za cenu již od 2 360 €. Ceny modelů na obrázku jsou (vlevo) 2760 € a (vpravo) 4670 €

Firma Breitling nezapomíná ani na ty nejnáročnější z vás. Pokud máte svou vlastní představu luxusu, který chcete nosit na svém zápěstí, velmi rádi vám vyhoví. Na oficiální stránce breitling.com najdete sekci MY BREITLING MADE TO MEASURE kde si sama podle svých představ navrhnete své dokonalé luxusní hodinky od základů, materiálu, řemínků, pouzdra či nejmenších detailů až po celkovou cenu vašeho modelu. Splňte si svou touhu společně s luxusními hodinkami Breitling.

Navzdory relativně vysoké ceně hodinek, která se pohybuje v tisících eur, jsou požitkem, který si chcete dopřát! Žena, chápána jako klenot společnosti, potřebuje a chce být obdivována. Věřte, že díky těmto hodinkám to dosáhne.