3 DŮLEŽITÉ VĚCI, KTERÉ ROZHODUJÍ PŘI VÝBĚRU UBYTOVÁNÍ

3 DŮLEŽITÉ VĚCI, KTERÉ ROZHODUJÍ PŘI VÝBĚRU UBYTOVÁNÍ 1

I vy teprve hledáte ubytování, protože si potřebujete odpočinout od práce, od domácích prací a postačí vám dovolená i na Slovensku? Pokud ano, přečtěte si náš článek. Řekneme si, co rozhoduje při výběru ubytování.

Web stránka

Každý jeden z nás si hledá ubytování na internetu. Aby hotel dokázal zaujmout, musí investovat více peněz do hotelového marketingu, protože právě díky tomu dokáže prodat pobyt i mimo sezonu, bude vědět, na koho má zacílit reklamu a hlavně bude umět zařídit to, aby si zákazník vybral právě je. Zamyslete se, vybrali byste si hotel, jehož web stránka a objednací formulář by se stahoval velmi pomalu, popřípadě nijak?

Lokalita

Kromě web stránky rozhoduje i lokalita. Pokud se jedná o oblíbené lokality v rámci Slovenska, hotely nemají problém a spolupráci s reklamní agenturou mohou kdykoli přerušit. Hosté jim budou chodit tak či tak. Při výběru ubytování hledíme hlavně na to, zda je hotel v blízkosti nejzajímavějších míst v dané lokalitě. Například pokud si chceme odpočinout ve Vysokých Tatrách, díváme se nejdříve na tyto lokality – Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica a Smokovce. Jsou to výchozí body na různé turistické trasy, proto pokud například budete chtít jít na turistiku, je lepší být na kterémkoli z těchto míst.

Zařízení hotelu / hotelového pokoje

Při výběru ubytování si vybíráme hotel nejen podle toho, jaké mají společné prostory, zda vaří a zda mají wellness, ale také podle toho, jak jsou zařízené pokoje a koupelny. Zanedbané koupelny a staré nepohodlné postele odradí nejednoho zákazníka, proto pokud víte, že nábytek ve vašem hotelu je už starší, snažte se ho vyměnit co nejdříve to půjde. I takové dřevěné jídelní stoly, na kterých se denně vystřídá mnoho lidí, si zaslouží pozornost.