Luxusní hotel v letadle: Za 440 tisíc Kč můžete letět jako král

Luxusní hotel v letadle: Za 440 tisíc Kč můžete letět jako král 1

Singapurské aerolinie nabízejí možnost cestovat na skutečně vysoké úrovni. Každý luxus něco stojí, ale za 16 tisíc eur dostanete v oblacích servis o jakém se vám ani nesnilo.

Derek Low patří k dlouholetým zákazníkům letecké společnosti Singapore Airlines. Ve věrnostním programu aerolinek vyměnil nalétané kilometry za obousměrnou letenku v nejvyšší – suites třídě. Z cesty v jedinečné Suites Class má mladík zážitek na celý život, o který se s námi podělil.

 
2420961

Jeho „suita“ obsahovala televizor, luxusní křeslo, pohodlnou rozkládací postel, nápoje na jaké si jen vzpomenete, vybíraná jídla a k dispozici měl i vkusné toalety, jaké běžní cestující v letadle nikdy neviděli. Hlavně, v Suites Class můžete mít soukromí, stačí si zatáhnout rolety, zavřít dveře a aktivovat tlačítko nerušit.

 
2420977

Samozřejmostí je denní tisk z celého světa, kvalitní sluchátka, designové povlečení a kosmetický set prestižní značky. Personál je vám k dispozici nepřetržitě a ochotně vám splní všechna přání, které jsou v jejich možnostech. Na výlet ze Singapuru do New Yorku a zpět Derek Low asi nikdy nezapomene.

 
2420969