ANANTARA PHUKET LAYAN RESORT & SPA: VAŠE TROPICKÉ ÚTOČIŠTĚ OD HEKTICKÉHO ŽIVOTA

ANANTARA PHUKET LAYAN RESORT & SPA: VAŠE TROPICKÉ ÚTOČIŠTĚ OD HEKTICKÉHO ŽIVOTA 1

Stále více lidí začalo objevovat krásy Asie. Co tak podívat se na jedno místo, kam by se vyplatilo jít. Nejnovější resort na ostrově Phuket slibuje uspokojení všech vašich potřeb a hlavně takových, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.

I když je Phuket jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v regionu, není překvapivě tam takových míst příliš. Toto je třetí. Anantara Phuket Layan Resort & Spa se nachází na pláži Layan Beach dlouhé 400 m na severozápadě ostrova.

Ve srovnání s jinými místy na ostrově, jako jsou Anantara Phuket Villas a Golden Triangle Elephant Camp & Resort, je Layan charakteristický svým moderním designem.

I zde však najdeme tradiční prvky vyřezávané dřevěné desky i barevné ornamenty. Pokoje mají 56 metrů čtverečních a více, ale určitě budete chtít zůstat v apartmánu Anantara Pool Villa s rozlohou 485 metrů čtverečních, který má dvě ložnice, vlastní bazén a zahradu s přístupem na pláž.Je vzdálen asi 20 minut autem od mezinárodního phuketské letiště. Na výběr máte ze dvou restaurací a 2 barů, které vám zaručí úžasné gastronomické zážitky. Samozřejmostí jsou bazény, fitness centrum a oceněné lázně, ve kterých si zregenerujete své tělo, uklidníte si mysl a vyhovíte své duši.

Vodním sportům se můžete věnovat zdarma. Rodiče, kteří si chtějí užít chvíli pohody s jemným koktejlem v ruce u bazénu, určitě ocení služby dětského klubu. Pro ty, co hledají spíše dobrodružství, je mnoho možností na různé exkurze a jiné akce. Milovníky golfu potěší nedaleké hřiště.

Každý si tu najde to své. Já bych určitě věděla, jak bych si v tomto resortu odpočinula. A co vy?

Přeji krásný den.