ANANTARA PHUKET LAYAN RESORT & SPA: VAŠE TROPICKÉ ÚTOČIŠTĚ OD HEKTICKÉHO ŽIVOTA

Stále více lidí začalo objevovat krásy Asie. Co tak podívat se na jedno místo, kam by se vyplatilo jít. Nejnovější resort na ostrově Phuket slibuje uspokojení všech vašich potřeb a hlavně takových, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.

I když je Phuket jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v regionu, není překvapivě tam takových míst příliš. Toto je třetí. Anantara Phuket Layan Resort & Spa se nachází na pláži Layan Beach dlouhé 400 m na severozápadě ostrova.

Ve srovnání s jinými místy na ostrově, jako jsou Anantara Phuket Villas a Golden Triangle Elephant Camp & Resort, je Layan charakteristický svým moderním designem.

I zde však najdeme tradiční prvky vyřezávané dřevěné desky i barevné ornamenty. Pokoje mají 56 metrů čtverečních a více, ale určitě budete chtít zůstat v apartmánu Anantara Pool Villa s rozlohou 485 metrů čtverečních, který má dvě ložnice, vlastní bazén a zahradu s přístupem na pláž.Je vzdálen asi 20 minut autem od mezinárodního phuketské letiště. Na výběr máte ze dvou restaurací a 2 barů, které vám zaručí úžasné gastronomické zážitky. Samozřejmostí jsou bazény, fitness centrum a oceněné lázně, ve kterých si zregenerujete své tělo, uklidníte si mysl a vyhovíte své duši.

Vodním sportům se můžete věnovat zdarma. Rodiče, kteří si chtějí užít chvíli pohody s jemným koktejlem v ruce u bazénu, určitě ocení služby dětského klubu. Pro ty, co hledají spíše dobrodružství, je mnoho možností na různé exkurze a jiné akce. Milovníky golfu potěší nedaleké hřiště.

Každý si tu najde to své. Já bych určitě věděla, jak bych si v tomto resortu odpočinula. A co vy?

Přeji krásný den.