Apple iPhone: nejdražší mobilní telefony všech dob

Apple iPhone: nejdražší mobilní telefony všech dob 1

Kolik peněz by podle vás měl stát ideální mobilní telefon? Odpovědi na tuto otázku se zaručeně liší. V první řadě by kromě jiných zajímavých funkcí měl sloužit k telefonování, posílání textových zpráv a na přístup k internetu. Extrémně bohatí lidé utrácejí své peníze za mobilní telefony, které jsou unikátní a pro širokou veřejnost nedostupné. Podívejte se na seznam nejdražších mobilních telefonů všech dob.

Diamond Studded iPhone 6

Luxusní iPhone 6 je potažen 18 karátovým zlatem, hustě vykládaný diamanty a na zadní straně zdobený 51,29 karátovým diamantem ve tvaru loga Apple. Na první pohled vypadá tento luxusní telefon podobně jako elegantní iPhony, běžně dostupné na trhu. Avšak jeho cena 2,5 milionu dolarů zaručuje, že se na trhu objeví jen velmi málo kusů.

iPhone 3G Kings Button

Chtěli byste vlastnit telefon vyrobený z 18 karátového žlutého, bílého a růžového zlata se 138 brilianty, pokladených podél linie bílého zlata? Vše je možné za luxusní cenu 2,5 milionu dolarů. Tento skvostný iPhone 3G Kings Button disponuje všemi úžasnými vlastnostmi iPhonu a navíc ho zkrášluje 6,6 karátový diamant, který nahradil tradiční plastové navigační tlačítko.

Supreme Goldstriker iPhone 3G

Co byste dělali s 3,2 miliony dolarů? Většina lidí by si pravděpodobně zaplatila všechny dluhy, koupila nový dům, nové auto a ještě by jim zůstalo na živobytí, aniž by museli pracovat. Pokud však máte extrémně hodně peněz, všechny výše uvedené věci mile rádi vyměníte za Supreme iPhone Goldstriker 3G, obalený 22 karátovým zlatem, 136 diamanty a středovým navigačním tlačítkem, sestávajícím ze 7,1 karátového diamantu. Pokud jste ho právě zatoužili vlastnit, oči vám zůstanou pro pláč. Jediný kus z této limitované edice si už našel svého majitele.

Diamond Rose iPhone 4 32 GB

Když narazíte na věc za neskutečných 8 milionů dolarů, tak od ní očekáváte, že bude mít minimálně nadpřirozené vlastnosti. V takovém případě vás Diamond Rose zklame, ale pokud vám jde o co největší luxus, zaručeně budete nadšeni. Telefon je vykládaný 500 drobnými stokarátovými diamanty po stranách a 53 diamanty tvořícími na zadní straně telefonu logo Apple. Kromě toho si můžete vybrat navigační tlačítko ze 7,4 karátového diamantu nebo z osmi samostatných diamantů.

iPhone 5 Black Diamond

Tento jedinečný telefon s astronomickou hodnotou 15 milionů dolarů nese jméno po černém diamantu, v jehož duchu se nese tento excelentní model. Na navigačním tlačítku naleznete 26 karátový černý diamant a 53 bezchybně vložených diamantů, utvářejících logo Apple. 24 karátové zlato. Dotyková obrazovka ze safírového skla a boční linie vykládané 500 bílými diamanty dělají z tohoto iPhonu hotové umělecké dílo.

Falcon Supernova Pink Diamond iPhone 6

Věřte či ne, Falcon Supernova Pink Diamond iPhone 6 je dražší, než všechny mobilní telefony dohromady na tomto seznamu. Tento 45,5 milionový telefon má všechny vlastnosti iPhone 6, což z něj činí velmi užitečný telefon, ale i honosnou hračku. Velmi vzácný růžový diamant situovaný na zadní straně, přidává telefonu na hodnotě. Zaručeně se po koupi stane velkou investicí i do budoucna, protože i když jednou pomine jeho funkčnost, díky drahému diamantu bude mít stále neuvěřitelnou hodnotu.