Chlapi, pozor na úrazy krku. Sezóna šortek je zde

Chlapi, pozor na úrazy krku. Sezóna šortek je zde 1

Léto je pro chlapy obdobím úrazů. Nezadané bolí krky, neboť se na ulicích neustále otáčejí za slečnami v šortkách, které by klidně mohly sloužit i jako pásek. Zadaní si zase za kradmé pohledy po jiných ženách občas vyslouží dobře mířený pohlavek od partnerky. Nedá se nic dělat, sezóna šortek je zde a za tu trochu bolesti rozhodně stojí.

Za pěkným zadkem v šortkách se na ulici otáčejí hlavy téměř všech mužů, výjimku tvoří homosexuálové (byť jim sem-tam ujde očko). Dvě půlky uvězněny v malém kousku látky si ten pohled jednoduše zaslouží, ačkoli kdyby to bylo na nás mužích, mnohem raději bychom si po nich plácli.

Podívejme se ale i na negativa jednoho z nejkrásnějších kusů oblečení, které si může žena na sebe dát. Umíte si například představit, kolik dopravních nehod už šortky způsobily? Ve statistikách se jako příčina havárií často uvádí kouzelné slovní spojení „nevěnoval dostatek pozornosti řízení vozidla.“

 
2876

Volný překlad by mohl znít: „namísto cesty sledoval ženu v šortkách na chodníku.“ Který řidič se ještě při řízení nedal unést pohledem na obtažené šortky, ať hodí kamenem. Proto je lepší sedět pěkně na sedadle spolujezdce a kolemjdoucí slečny si vychutnávat plnými doušky.

Jak říkal můj instruktor v autoškole: „Ty řiď, od koukání na holky jsem tady já.“ No a aby vás náhodou při otáčení hlavou neseklo v krku, zamiřte se na fotky v článku. Tam se můžete na ženy v šortkách vynadívat bez obav z úrazu. Jen pozor, aby vám za zády nestála partnerka.