Chvíle trapného ticha: Takto ji porazíte

Chvíle trapného ticha: Takto ji porazíte 1

Určitě to dobře znáte – nekonečně dlouhá chvilka ticha, kdy nevíte, co říct. Někdy je ticho balzámem pro uši, ale pro ženské ústa je největší hrozbou. Vyzkoušejte naše tipy, jak porazit problém trapného momentu a zabodovat na rande.

Zajímejte se o pocity
Shrnout, jaký byl den se dá v pár slovech, ale pokud se jí zeptáte, jak se cítila během důležitého setkání nebo zda je vystresovaná, otevřete debatu o důležitých věcech, která nebude mít konce.

Pusťte hudbu
Zapněte si něco, co máte rádi oba. Jemné rytmy vás uvolní a posezení bude probíhat snadněji.

Zjistěte, kde je problém
Ženy často očekávají, že se jich muž zeptá, co se děje. Když na ní vidíte, že je podezřele dlouho potichu, je správný čas položit otázku a zjistit, kde je zakopaný pes. Toto je velmi důležitý krok, který je třeba udělat, protože jinak si začne myslet, že jste nevšímavý, že vás nezajímá, atd. a dá vám to pořádně „vyžrat“. Proto se raději zeptejte a nechte ji postěžovat si vám.

 
JOB3bb5c0_profimedia_0043789591

Odložte mobily
Nestačí vypnout vyzvánění. Když jste někde ve dvojici, tak je třeba telefony odložit mimo dosah. Už jen když se podíváte na mobil, dostanete nutkání kontrolovat sociální sítě. Myslí se začnete vzdalovat od osoby, která sedí naproti vám a snaží se s vámi navázat vztah. Projevte jí respekt a dejte jí pocit, že pro vás znamená víc, než Facebook.

Buďte upřímný
Když TEN moment nastane, řekněte jí otevřeně, že přemýšlíte o čem byste si mohli spolu povídat. Zřejmě bude v té chvíli řešit stejnou otázku a začnete navzájem navrhovat témata. Na některé se už chytíte.

Podělte se
Řekněte jí o něčem zajímavém, s čím jste přišli v poslední době do kontaktu. Promluvte o zajímavém článku, o novém filmu nebo o příhodě, která se vám stala na ulici. Napište nám, zda naše rady zabrali.