Co spojuje tyto úžasné záběry? Všechny byly vyfoceny z …

Co spojuje tyto úžasné záběry? Všechny byly vyfoceny z ... 1

Fotoaparáty se i kvůli tomu, že je v současnosti najdete téměř v každém mobilním telefonu, staly všudypřítomnou součástí společnosti. Zdá se, že dnes už může kdokoliv vyfotit to, co se mu líbí, a vzhledem k obrovské množství šelfu fotek, kterými je internet doslova zaplaven, to může být i na škodu. V tomto článku však šelf nenajdete. Co tedy fotografie spojuje?

 
2368807

V porovnání s minulostí dnes denně vznikají tisíce snímků. Vzpomínáte si ještě na časy, kdy jste kvůli omezenému počtu fotografií, které se vešly na film, museli pořádně přemýšlet nad tím, co se rozhodnete zvěčnit? Dnes již toto dilema musíte řešit jedině v případě, že máte v Smartphone plnou paměť.

 
2368813

Možná právě proto se firma Apple rozhodla, že vytvoří galerii fotografií, které zhotovili majitelé milovaného i nenáviděného (hlavně fanoušky Samsungu) Smartphone iPhone 6. Může do ní přispět kdokoliv, ale zveřejněné jsou jen opravdu kvalitní snímky.

 
2368809

NoPhone: netelefonuje vylepší mezilidskou komunikaci My vám přinášíme výběr těch nejkrásnějších, od fotografií krajin až po snímky zvířat či míst.

 
2368801