V GRAND HOTELU ZLATÝ LEV BUDE VAŠE DOVOLENÁ JEDNOZNAČNĚ VELKOLEPÁ

V GRAND HOTELU ZLATÝ LEV BUDE VAŠE DOVOLENÁ JEDNOZNAČNĚ VELKOLEPÁ 1

Příjemná parková zóna v českém městě Liberec nabízí  nejen příjemné prostředí jako stvořené k odpočinku, ale i luxusní možnosti ubytování. Clarion Grandhotel Zlatý Lev disponuje 117 pokoji a své služby nabízí  doposud od roku 1906. Na své si určitě přijdou i ti nejnáročnější.

Úchvatný výhled z pokojů si užívala už nejedna slavná osobnost od Maxe Broda přes Edvarda Beneše, až po Roalda Amundsena. Pro Ne, Stejně jako pro kohokoliv s vytříbeným vkusem jsou k dispozici luxusní prezidentské a moderní apartmány.

K tomuto hotelu neodmyslitelně patří i špičkové služby. Benada Restaurant, tedy hotelová kuchyně, získala v roce 2012 opravdu prestižních ocenění Nejlepší restaurace Libereckého kraje. Najdete zde jen zkušené kuchaře, kteří jsou specialisté v oblasti nejen domácí, ale i mezinárodní kuchyně.

Na své si přijdou i pořadatelé  konferencí, milovníci wellness, fitness a jiných kosmetických služeb, protože hotel chce svým zákazníkům dopřát opravdu jen to ní! Relaxovat se v této oblasti však dá i aktivně, k čemuž přispívá práva krásné prostředí. Na své si zde přijdou nejen jednotlivci, ale i rodiny s dětmi, milovníci sportu, zábavy a umění.

Pobyt v tomto hotelu je jednoznačně zaručeným způsobem jak se vypořádat s jarní únavou a dopřát si po náročné zimě opět trochu regenerace