DCERA JOHNNYHO DEPPA SE STALA TVÁŘÍ NOVÉ VŮNĚ CHANEL

DCERA JOHNNYHO DEPPA SE STALA TVÁŘÍ NOVÉ VŮNĚ CHANEL 1

17letá začínající modelka a herečka Lily-Rose Depp před pár týdny informovala svých instagramových fanoušků o tom, že se stala tváří nové vůně z dílny Chanel. Spolu s oslavnou zprávou zveřejnila fotografii, na níž líbá velký flakón parfému Chanel N ° 5 L’Eau. Postupně přibyly další záběry upozorňující na kampaň a před několika dny nakonec zveřejnila první oficiální snímek.

Autorem fotografie je francouzský fotograf Karim Sedli, jehož práce byly zveřejněny v prestižních magazínech jako Vouge Paris, britský a americký Vogue či W Magazine. Pro své reklamní kampaně ho získali módní domy Balmain, Dior, Jil Sander, Givenchy, Isabel Marant a nyní i legendární Chanel. Karim Sedli klade důraz na minimalistickou estetiku a tento přístup uplatnil iv kampani na Chanel N ° 5 L’Eau. V centru pozornosti je prázdný flakón s ikonickým tvarem, ve kterém se rýsuje tvář modelky.

Moderní vůně

Uvedení vůně Chanel N ° 5 L’Eau je plánováno na podzim tohoto roku. Kampaň je cílená na mladší zákaznice patřící do generace millennials (narozené mezi lety 1977 až 2000). Autor nové verze Chanelu, Olivier Polge, v ní zachoval ideu originální N ° 5 a přidal modernějšího ducha. Jako první nechává rozvinout citrusové tóny mandarinky, citronu a pomeranče, esenci z květu neroli a aldehydy. Potom nositelka ucítí srdce L’Eau v podobě růže, ylang – ylang a jasmínu a v závěrečné fázi se objeví vůně cedru a bílého pižma. Parfém, který vytvářel od roku 2013, bude dostupný jako 50- a 100-mililitrové balení.