10 nejdražších hotelových pokojů na světě

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 1

Bridge Suite v Atlantis Bahamas, Bahamy

Už vstup do resortu Atlantis Bahamas (úvodní foto) na Bahamách je impozantní. Stropy, podlahy a sloupy jsou bohatě zdobené zlatem a mramorem. Budovy Royal Towers spojuje most s luxusním apartmánem, který má celkem 10 pokojů, z nichž bydlel mj. Michael Jackson nebi Oprah Winfrey. Apartmán má k dispozici služby komorníka a vlastního kuchaře; jeho celková rozloha je 440 m2.

Cena: cca EUR 20 900 za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Royal Villa v Grand Resort Lagonissi 5*, Athény, Řecko

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 2

Zvenčí nejdražší hotelový apartmán světa vypadá jako relativně jednoduchý rodinný dům. Přitom má Royal Villa všechno, včetně vyhřívaného bazénu a parní komory. Skýtá nádherné výhledy na zátoku a Athény vzdálené asi 40 km. K dispozici soukromá pláž, služby komorníka a dokonce i osobní pianista.

Cena: 41 800 EUR za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Sky Villa Hugha Hefnera v Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, USA  

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 3

Můžete strávit noc jako zakladatel Playboye Hugh Hefner ve Sky Villa. Apartmán o rozloze 930 m2 zabírá dvě patra, zahrnuje služby komorníka 24 denně, otáčející se postel pod stropem pokrytým zrcadly a plovoucí vířivku jacuzzi v hodnotě 700 000 USD.

Cena: 33 400 EUR za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Ty Warner Penthouse v hotelu Four Season 5*, New York, USA

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 4

Podkrovní apartmán Ty Warner Penthouse (asi 400 m2) ve Four Seasons nabízí skvělý výhled na New York. Jeho balkony jsou prosklené a má vysoké klenuté stropy.

Cena: cca 28 400 EUR za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Royal Penthouse Suite v President Wilson Hotelu 5*, Ženeva, Švýcarsko

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 5

Zařízení apartmánu Royal Penthouse zahrnuje mimo jiné kulečníkový stůl, křídla a velkou TV s plochou obrazovkou. Má rozlohu asi 1530 m2, takže byste zde snadno mohli zabloudit. K dispozici je průzračný bazén s fantastickým výhledem na Ženevské jezero.

Cena: cca EUR 27 600) za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Ritz-Carlton Suite v The Ritz Carlton 5*, Moskva, Rusko

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 6

V těchto místnostech byli ubytováni Michelle a Barack Obamovi. V apartmánu Ritz-Carlton Suite (232 m2) je k dispozici knihovna a velké piano. Podlaha je pro všechny případy vyhřívaná a navíc má apartmán samostatné telekomunikace a dodávku energie.

Cena: 15 200 EUR za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Royal Suite at Burj Al Arab 5*, Dubaj, SAE  

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 7

Když je řeč o Dubaji, většinu lidí jako první napadne Burj Al Arab Hotel vysoký 321 m. Je to originální stavba ve tvaru lodě s napjatoiu plachtou. Ale ještě originálnější je noc strávená v apartmánu Royal Suite, který má rozlohu 780 m2, vlastní divadelní sál a kinosál. A pokud byste měli dostatek prostředků, můžete si objednat vlastní Rolls-Royce a helikoptéru.

Cena: 15 000 EUR za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Royal Armleder Suite v Le Richemond 5*, Ženeva, Švýcarsko

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 8

Apartmán Armleder Suite zabírá celé 7. patro hotelu Le Richemond v Ženevě. Okna od podlahy ke stropu jsou z neprůstřelného skla, což ocení především politici. Apartmán zahrnuje 3 ložnice, jídelnu pro 8 osob a mramorovou koupelnu. Nabízí skvělý výhled na Ženevské jezero.

Cena: 14 500 EUR za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Royal Suite ve Four Seasons Hotel George V 5*, Paříž

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 9

Apartmány Royal Suite v hotelu Four Season v Paříži mají rozlohu kolem 425 m2 a jejich prostředí připomíná královský palác. Hlavní ložnice zahrnuje prostornou mramorovou koupelnu s parní komorou, saunu a oddělenou převlékárnu.

Cena: 13 300 EUR za noc

Akční nabídka ubytování zde

 

Imperial Suite v Park Hyatt Vendôme 5*Paříž

10 nejdražších hotelových pokojů na světě 10

Individuální apartmán nabízí vynikající výhled na Město lásky. K dispozici je vana lázeňského typu, parní komora a stůl pro soukromé masáže, spolu s 250 m2 obytného prostoru.

Cena: 12 900 EUR za noc.

Akční nabídka ubytování zde

10 nejluxusnějších hotelů světa