DOTYKOVÁ HRAČKA PRO DOSPĚLÉ FIDGET CUBE VÁS ZARUČENĚ NIKDY NEOMRZÍ!

DOTYKOVÁ HRAČKA PRO DOSPĚLÉ FIDGET CUBE VÁS ZARUČENĚ NIKDY NEOMRZÍ! 1

Jistě se i ve vašem pracovním či studentském kolektivu nachází někdo, koho otravné klikání perem nebo podupávání  nohou vás vyvádí z rovnováhy. Rušivým zlozvykem však odzvonilo, a to díky této šikovné věcičce. Za její zrodem stojí tvůrčí dvojice bratrů, která již světu představila designovou dokovací stanicí Dual pro Apple Watch a iPhone.

Má tvar hrací kostky, ale její rozměry jsou o něco větší. Každá z jejích stran má délku asi 3,3 centimetru. Díky nim a váze pouze necelých 40 gramů se vejde do kapsy kalhot či boční přihrádky kabelky, abyste ji mohli mít stále po ruce. Pokud si totiž tuto antistresovou kostku jednou pořídíte, budete ji s sebou brát všude, za to vám ručíme. Je to totiž vysoce návyková záležitost!

Není to jen obyčejná hračka

Novinka pojmenovaná Fidget Cube má po celém svém obvodu stimulující povrch, který doslova láká k dotýkání se. Jeho plochu tvoří komponenty rozličných tvarů, spojující přednosti klikacích rtů, mincí, míčků a dalších „zaháněči“ stresu. Na jedné straně kostky najdete minijoystick s plochou horní částí, na další vypínač podobný tomu elektrickému. Kostka však má i 3 hlasitě Klikající a 2 tiché tlačítka, 3 kolečka s výčnělky, kovovou pohyblivou kuličku, malý rotující talíř s výstupkem a prohlubeň v oválném tvaru.

Jistě si ji oblíbí všichni, kteří se potřebují zbavit nervozity v napjaté situaci nebo kterým pravidelný pohyb prstů pomáhá soustředit se. Je to však také ideální způsob, jak se zabavit například v dopravním prostředku nebo kdekoliv jinde. Jednotlivé dotykové prvky na Fidget Cube jsou natolik tiché, že je nikdo ve vašem okolí ani neuslyší.

Produkt je momentálně dostupný na Kickstarter za 19 dolarů. Objednat lze v osmi barevných provedeních a výrobci zaručují doručení do celého světa již v prosinci tohoto roku.