DŮLEŽITÉ KNIHY, KTERÉ VÁS NASMĚRUJÍ K SEBEREALIZACI A BOHATŠÍMU ŽIVOTNÍMU STYLU

DŮLEŽITÉ KNIHY, KTERÉ VÁS NASMĚRUJÍ K SEBEREALIZACI A BOHATŠÍMU ŽIVOTNÍMU STYLU 1

Možná, že právě vy patříte k jedincům, kteří vlastní všechno. Nebo si to alespoň vaše okolí zřejmě myslí. Luxusní auto, velký rodinný dům, zda šatník plný nových bot určitě potěší, avšak celkové štěstí nezaručí.

Něj třeba udělat rozhodně více. Někdy to znamená vzdát se určitých materiálních požitků a vydat se na dlouhou, namáhavou cestu k duchovní pohody. Pokud vám něco ,, nepopsatelné „v životě chybí, možná právě následující knihy vám to pomohou již brzy najít.

Cesta seberealizace

,, Trpíte, protože jste se v minulém životě oddávali smyslovému požitku a získali jste tělo podle své karmy „.

V této knize najdete nadčasovou vědu, kteří velcí duchovní učitelé uchovávány po několikáté tisíciletí. Cesta seberealizace odhaluje tajemství vlastního já, přírody, vesmíru i Nejvyššího já, které je přítomné absolutně ve všem. Šrí Šrímad, spolu s uznávanými učiteli o vědě a seberealizaci, mluví o meditaci a józe pro moderní věk, osvobození od zákona karmy a mnoho dalším.

Cesta k bohatství

Existuje rozdíl mezi myšlením chudého a bohatého člověka? Jsou peníze dobré, nebo špatné? Jak si vytváříme dluhy?

Na tyto i na mnoho dalších otázek přináší odpovědi kniha s názvem Cesta k bohatství. Autor knihy v.v. Sinelnikov je známý jako psychoterapeut, léčitel, lékař a tvůrce metod. V knize se dočtete rady jak správně jednat, abyste měli v životě skutečné bohatství. Díky jeho tipem se naučíte řídit svůj vlastní život a netrpět žádným nedostatkem či nespokojeností.

Jak žít bohatší život

Postoj k životu má na člověka velký vliv. Je důležitější než fakta, minulost, vzdělání, peníze, okolnosti, neúspěchy, vzhled, nadání či schopnosti. Dokáže povzbudit, ale i zničit firmu. Každý den dostáváme šanci změnit svůj postoj. Sice nedokážeme změnit nevyhnutelné, ale dokážeme hrát na jediné struně, která nám zůstala. Autor publikace Dale Carnegie byl přesvědčen o tom, že život se skládá z deseti procent z toho, jak na to zareagujeme. Protože svůj postoj, ovládáme jen my sami.