DŮVĚŘUJ ŽIVOTU A JEHO ZÁMĚRU

DŮVĚŘUJ ŽIVOTU A JEHO ZÁMĚRU 1

Jedna z nejtěžších úkolů, které byste se měli v zájmu svého blaha a štěstí naučit. Každý jeden z vás by měl pochopit, že záměr života je vaše štěstí, radost a láska! Není jeho úmyslem neštěstí a smutek. I když mnozí mají ten dojem, podle toho jak vnímají svůj život. Ale to je pouze uhel pohledu každého jednoho z vás. Co je pro jednoho hrozný úděl a nespravedlnost, jiný by takovou situaci prošel bez povšimnutí. Je to o vašich prioritách a nastavení hranic jaké máte.

Život hlavně není nespravedlivý jako každý komu se nedaří prohlašuje. To jak žijete je jen a jen na vás a na vašich rozhodnutích, které jste udělali. Rozhodnutí, které měly za příčinu následek, který pravé prožíváte. Proto se říká, že každý si je tvůrcem vlastního osudu a je to pravda. Nic není náhoda nic se neděje jen tak. Všechno má nějakou příčinu, jejíž vzniknout jste dali vy svým jednáním.

Tak jak vznikl váš život, váš život vznikl z určitým záměrem. Jak jsem vzpomínala ze záměrem, abyste prožívali radost, lásku a klid. To se vám jako dětem dařilo, dokud jste nedospěli a odklonily jste se od tohoto záměru. Tím, že jste začali hledat něco, co tu prázdnotu, kterou cítíte zaplníte. Ale hmotnými věcmi se to nestane. To prázdno zaplní pouze vaše štěstí. A to se dá najít pokud budete trochu víc důvěřovat životu. Nechat se unášet jeho proudem. Proudem tak silným, že vám nedovolí, abyste vychýlily na nesprávnou cestu. Ten proud vás povede přesně tam kam má. Za vaším cílem.

“ Život je úžasná síla a energie která je v každém z vás. Naslouchejte mu a nechte se vést.”