Evo – vše pro smartphone v jednom zařízení

Smartphony využívá drtivá většina lidí téměř neustále – při práci, kontaktu s lidmi nebo ve volném čase. S rostoucím počtem chytrých aplikací a vymožeností, které nám mobilní telefony nabízejí, však potřebujeme stále více dodatečného příslušenství. Vychytané zařízení Evo v sobě spojuje vše, co potřebujete pro snadné a bezpečné používání vašeho mobilu.

Jednou z prvních věcí, kterou vám Evo usnadní, je nabíjení vašeho mobilu, tabletu či dokonce herní konzole. Už nikdy se nebudete muset bát vybití baterie v nejnevhodnější situaci, ani nosit s sebou množství kabelů a adaptérů. Evo funguje jako běžná nabíječka s možností připojit ho do zásuvky, ale díky vestavěné baterii můžete své zařízení nabít pohodlně na cestách. Pomocí USB ho také můžete připojit k počítači. Už nikdy nebudete potřebovat jiné příslušenství k nabíjení vašeho mobilu.

Pokud potřebujete více paměti pro svůj telefon, Evo v sobě ukrývá SD kartu, která bezpečně uchová všechny fotografie, hudbu či videa. Ty si budete moci pohodlně prohlédnout díky integrovanému stojanu a nechybí ani připojení k bluetooth.

Spolu s tímto malým přenosným zařízením přichází i Evo aplikace, pomocí které si můžete nastavit všechny potřebné funkce. 3 snadno ovladatelné tlačítka vám například v hudebním módu poslouží jako kontrola hlasitosti a přepínání mezi skladbami. Sejde se také jako samospoušť při focení. Pokud nastanou jakékoli problémy, můžete jednoduše sdělit svou polohu rodině či přátelům spolu s nouzovou zprávou.

Nemusíte se více bát ani toho, že svůj mobil někde zapomenete. Pokud se od něj vzdálíte, Evo vám to připomene vibrováním a váš mobil automaticky uzamkne. Stisknutím tlačítka váš mobil začne zvonit, takže jej snáze najdete. Totéž můžete využít i při klíčích nebo peněžence.

Toto snadno ovladatelné zařízení pohodlně vejdete do kapsy a nahradíte jím všechny kabely a adaptéry. Zajistí vám dostatek úložného prostoru a baterie, co se sejde zejména při práci nebo při cestování. Můžete si ho nastavit přesně podle svých potřeb, což z něj dělá výborného pomocníka ve světě smartphonů.