Furrion Elysium je luxusní karavan s vlastní vířivkou a přistávací plochou pro helikoptéry

Furrion Elysium je luxusní karavan s vlastní vířivkou a přistávací plochou pro helikoptéry 1

Společnost Furrion odhalila novou generaci domácí elektroniky, která byla předvedena na vlastním karavanu. Ačkoli už nějaké ty luxusní karavany existují, ani jeden z nich se nevyrovná modelu Elysium. Je to zkrátka definice luxusu.

Nejen, že se jedná o luxusní vůz, Elysium také prezentuje moderní technologii v prostředí domácnosti – ačkoli je to domácnost na kolech. Furrion si myslí, že zákazníkům bude líbit výběr z velkého množství produktů, které kombinují to nejlepší z technologie a moderního designu. Společnost působí ve čtyřech oblastech – karavany, jachty, byznysy jako hotely nebo restaurace a domácnosti. Jako společnost pokračuje růst ve většině spotřebitelského prostředí, dalším krokem bylo zapůsobit na největším technologickém eventu, CES 2017 v Las Vegas.

Elysium je 13,72 metrů dlouhý, 2,5 metru široký a 5 metrů vysoký karavan, přičemž je to plně funkční domov na kolech. Je vyplněn nejmodernější spotřebitelskou eletronikou, vždyť jsou v něm k dispozici tři velké 75 palcové HDTV televizory, kamery, krb, kompletní kuchyň, konvenční mikrovlnka, myčka nádobí, chladnička, trouba a chladnička na víno. Elysium také představuje smart sprchu se smart toaletou. Horní paluba je perfektní pro společenskou zábavu a nachází se na ní vířivka s přistávací plochou pro helikoptéru Robinson R22. Platforma se složí během cestování nad ložnici. Elysium má nejmodernější technologii co se týče automatizace, pozorování a navigace, díky čemuž vyčnívá z řady karavanů.

Furrion je světový technologický konglomerát, který se soustředí na vývoj produktů a služeb, které zlepšují životní styl spotřebitelů. Je to diverzifikovaný byznys, zahrnující spotřebitelskou a profesionální elektroniku, domácí spotřebiče, speciální spotřebiče, obnovitelnou energii, automobilovou navigaci, informační technologii a elektronické komponenty. Od svého vzniku v roce 2005 se Furrion stala lídrem v dodávání luxusních produktů pro námořní, rekreační a speciální vozidla, spolu se službami v hotelnictví a gastronomii, což dokazuje více než 150% růst za posledních 8 let.