Hurá na návštěvu do Parc Zoologique de Paris

Hurá na návštěvu do Parc Zoologique de Paris 1

Vítejte v jednom z nejúžasnějších míst Paříže – v Parc Zoologique de Paris, známém také jako Vincenneské zoo! Jakmile vstoupíte do tohoto oslňujícího parku plného překrásných zvířat, budete okamžitě fascinováni různorodostí a krásou divoké přírody. Zoo nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat pět biozón s více než 180 druhy zvířat, od exotických opic až po majestátní lvy.

Parc Zoologique de Paris je otevřený pro veřejnost každý den od 10:00 do 17:00. Vstupenky jsou poskytovány renomovanou společností Tiqets International B.V., se sídlem v Amsterodamu, na adrese James Wattstraat 77-P, 1097 DL. Pro jakékoli dotazy nebo potřebu pomoci se kontaktujte centrum nápovědy Tiqets.

Vstupenky k prohlídce parku Zoologique de Paris online:

 

Prosím, vezměte na vědomí, že poslední vstup do parku je povolen jednu hodinu před zavírací dobou. Jakmile si zakoupíte vstupenku, budete ji mít okamžitě doručenou. Parc Zoologique de Paris je také bezbariérový a akceptuje vstupenky v mobilu, což značně usnadňuje návštěvu.

Co se týče toho, co je zahrnuto ve vstupenkovém poplatku, můžete očekávat, že budete moci prozkoumat všechny pět biozón, zúčastnit se prezentací a krmení zvířat a stáhnout si bezplatnou aplikaci pro průvodce. Během vašeho pobytu v parku se budete cítit, jako byste se nacházeli na safari na 14,5 hektarech zoologické zahrady, která je domovem mnoha úžasných zvířat.

Parc Zoologique de Paris je také známý svým tropickým deštným pralesem, který zaujímá 4 000 m2 skleníku. Na své cestě parkem narazíte na Big Rock65 m vysokou umělou mini-horu, která je ikonou značky Parc Zoologique de Paris!

Zoo je domovem mnoha druhů zvířat, včetně žiraf, nosorožců, lemurů s prstencovými ocasy, tuleňů a mladých lvů. Parc Zoologique de Paris byl před svým znovuotevřením v roce 2014 po 27 měsících rekonstrukce známý jako zoologický park Bois de Vincennes.

Biozóny jsou rozděleny dle kontinentů, kde můžete v jednom okamžiku putovat z Evropy na Madagaskar, z Afriky do Patagonie a navštívit Amazonskou zónu. Každá zóna má své unikátní zvířecí druhy – v Africe můžete očekávat pozorování lvů, žiraf a zeber, Evropa nabízí vlky, rysy, vydry, v Amazonské zóně uvidíte jaguáry, opice a ary, a Patagonie má tučňáky, pumy a pudus.

Vstupenky do Parc Zoologique de Paris vám poskytnou pin rostřed tohoto zvířecího dobrodružství. Takže, pokud jste milovníkem zvířat, je toto místo pro vás!

Zoologická zahrada se nachází na adrese Avenue Daumesnil, 75012, v Paříži. Pokud potřebujete zrušit nebo přesunout svou návštěvu, je to možné do 23:59 v den před plánovaným termínem.