Jak vypadá nejhorší opice na světě?

Jak vypadá nejhorší opice na světě? 1

Bolest hlavy je jen taková malá nepříjemná ochutnávka toho, co vás může čekat, pokud to s alkoholem přeženete. Říká se, že i ten nejlepší kamarád se mění při pití na nejškaredějšího nepřítele, který vám rád osvěží paměť na to, co se dělo, když si nebudete moci vzpomenout.

Fotografie z nocí, kdy vám radil alkohol, nepatří k tomu, s čím byste se chválili. Horší ale je, že se někdo rád pochlubí za vás. Pro milovníky párty máme pár výstrah a pro ty, co pijí místo tvrdého jen limonády zase pár inspirací, jak se zabavit na cizí účet.

Obložení ozdobami
Opilí lidé málokdy umí protestovat proti tomu, kam je položíte a s čím je položíte. Výsledek je pak famózní jako dadaistický obraz složený z lidského těla a množství vypitých lahví, sklenic, cigaretových krabiček, není žádná výjimka, pokud těla skončí pohozené jako zbytky ryby někde na smetišti. To, jaké máte kamarády v konečném důsledku rozhodne o tom, jak budete vypadat pod parou.

 
942992

Umělecké dílo
Fixy a barvy na kůži a jde se do toho. Už jen trochu zdatný umělec si umí s nahým tělem opilého vyhrát do popukání. Obvykle to ale nejsou žádné vrcholné ukázky bodypaintigu, ale jednoduché malby, které obnaží pravou podstatu opice. Zvrhlou lidskou stránku i schránku.

Odkazy domů
Pózou při kocovině se nikdo nechlubí. Alespoň ne za střízliva. Odkazy domů mámě, nebo přítelkyni však nejsou žádnou výjimkou. Stačí jen obrázky sdílet na sociální síti a v naší malé zemi si hned najdou (ne) správného adresáta. Poopičné kresby zničili i několik kandidátů na práci snů již při vstupu na pracovní pohovor.

Pokud spíte na obrubníku, dá se to ještě pochopit, ale pokud i máváte do kamery jako smyslů zbavený v alkoholovém Rauši, máte problém větší, než jste si mysleli, přestože si na něj ani nevzpomenete. Nebýt té fotografické techniky v každém mobilu.

 
943012

Dílo škodolibosti
Výhoda mít opilého kamaráda po ruce je značná. Můžete si vytvořit skutečně tajemství, které bude sahat až za hrob. A vždy se bavit na historkách z mládí, které můžete doložit i obrazovým materiálem. Takovou možnost totiž naši opilí otcové neměli, a tak jim mohli zůstat pouze vzpomínky.