KDO SE STANE MAJITELEM REZIDENCE NA HAVAJI V HODNOTĚ NEJMÉNĚ 10 MILIÓNŮ DOLARŮ?

KDO SE STANE MAJITELEM REZIDENCE NA HAVAJI V HODNOTĚ NEJMÉNĚ 10 MILIÓNŮ DOLARŮ? 1

Tropické deštné pralesy velkého ostrova na Havaji jsou domovem jedné velkolepé nemovitosti. Postavena byla v roce 2001 na zeleném pozemku o rozloze 3,6 hektaru, přičemž nabízí výhled na malebné pobřeží Pacifiku. Na její střeše se nachází přistávací plocha pro vrtulníky.

Netradiční stavba o rozloze 929 metrů čtverečních spočívá na živě zelené louce, na níž se kdysi pěstovaly makadamy, což jsou jedny z nejkvalitnějších ořechů na světě. Nemovitost obsahuje vše potřebné (a ještě něco navíc) na bydlení v luxusním životním stylu.

Můžete sejít dolů k pobřeží, nebo si skočit ze 7-metrů vysoké platformy a zaplavat si v bazénu olympijské velikosti. Vedle toho můžete poslouchat hlučící vodopád nacházející se v těsné blízkosti obydlí. Můžete si při nočním osvětlení zahrát tenis, basketbal, nebo se vydat na přilehlé golfové hřiště.

Pojďme se podívat dovnitř. Všude pečlivě vybrané materiály a okouzlující detaily. Centrální, kruhový výtah s průměrem 52 palce spojuje tři patra a zároveň je ozdobou interiéru. Na druhém patře se nachází velký obývací pokoj s barem, která nabízí panoramatický výhled na oceán.

K dispozici je 5 ložnic a 10 koupelen pro klidné a příjemné chvíle. Pozorování velryb z ložnice je jednou z možností jak zde příjemně zabíjet čas. Nemovitost je i s přilehlým pozemkem již delší dobu na prodej. Za aktuální cenu 10 mil. dolarů si stále hledá svého majitele. Nejvyšší cena v aukci, za kterou se nemovitost nabízela byla 26.5 milionu dolarů.