Lamborghini Huracan RWD Spyder – když méně znamená více!

Lamborghini Huracan RWD Spyder - když méně znamená více! 1

Pokud jde o požitek z jízdy, častokrát platí, že čím je vozidlo jednodušší o to lépe. Zejména pokud jde o sportovní vozy. Čím více technologií automobil obsahuje (zvukotěsné interiéry, elektronické bezpečnostní systémy apod.), Tým se stává méně atraktivním.

Pravděpodobně žádná jiná evoluce pohonů nezměnila automobily více než pohon všech kol. Dnes ho má téměř každý sportovní a luxusní model. Argumentuje se tím, že takové vozy jsou bezpečnější za každého počasí, jsou lépe ovladatelné v zatáčkách, a proto jsou vhodnější pro špatné řidiče.

Lamborghini Huracan: Přichází nejočekávanější býk od Lamborghini!

Myslím, že je lepší chlapce pokárat a plácnout po zadku, ještě předtím než způsobí nehodu. Některé dospělé děti však na slovo neposlouchají. Jsou přílišným rebely na to, aby jezdily vozy s dodatečnou ochranou v podobě pohonu všech kol. Takto vybavené auta jsou složitější a těžší než ty, které mají pohon zadních kol.

Jedním z našich nejoblíbenějších automobilů je Lamborghini Huracán, které mnozí považují za nejlepší a nejkrásnější Lamborghini vůbec (počkejte si na Performante!). Lambo AWD Spyder soupeřil spolu s Porsche Turbo S, přičemž se stal vítězem Soutěže o auto roku 2017. K dispozici je ve verzi kupé a kabriolet, přičemž jde o auto, které je skutečně hvězdou na trati. Jako pohon slouží motor V-10 s přirozeným sáním a snad nejkrásnější karoserií jaká byla kdy vyrobena.

Huracan RWD Coupe a Spyder nemá pohon všech čtyř kol! K dispozici je „pouze“ jednoduchý pohon zadních kol a je to tak dobře. Mnozí z vás mi dají jistě za pravdu, že toto Lambo by chtěli jezdit každý den.

Vizuálně byla mírně přepracována přední i zadní část, aby působila ještě agresivněji. Řízení je tak přesné a lineární a zpětná vazba tak zdokonalená, že auto varuje dostatečně v předstihu. Zejména tehdy, když jeho řidič silněji zatlačí na plynový pedál. S výkonem 580 koní, maximální rychlostí 320 km/h. a zrychlením z 0-100 km / h za 3,5 sekundy jde o šílenství na silnici.

Tomuto se říká vzrušení z jízdy! Styl a dynamika tohoto hypersportu bude vyhovovat pouze tomu, kdo ji dokáže ocenit.