Legendární Hondu Interceptor už potkáme i na našich silnicích!

Legendární Hondu Interceptor už potkáme i na našich silnicích! 1

Motocykl, který si získal obrovské množství příznivců a ocenění po celém světě je konečně po dlouhých 4 letech v novém hávu připraven na delší cesty ve sportovním tempu.

Její typové označení VFR 800F naznačuje, že motocykl pohání motor do V a jeho objem se přibližuje hranici 800 ccm (782 centimetrů kubických). V Hondě však nevěnovali speciální pozornost pouze designu, nová kyvná vidlice, zavěšení kol a mnoho dalších vylepšení, ve kterých si dokonce nechali poradit od svých zákazníků, tuto motorku posouvá o něco výše před konkurenci.

Model Deluxe je ve standardu dodáván s ABS, nastavitelným sedadlem a kontrolou trakce. Motor s výkonem 105 koní byl vyladěn na nejlepší využití nižších a středních otáček spektra, což přispívá k příznivé spotřebě a kultivovanějšímu chodu. To však nic nemění na sportovních ambicích tohoto cestovatele, se kterým se rozhodně nebudete nudit. Samozřejmostí se také stalo LED osvětlení nového předního světlometu ve tvaru písmene X a výměna budíků, na kterých najdete všechny potřebné informace i zařazený rychlostní stupeň.

Za cenu na hranici 11.000 € se tento motocykl bude prodávat doslova na dračku a osobně se velmi těším na to, kdy ji uvidím na vlastní oči. Zatím alespoň pár fotek na seznámení se s touto červenou krasavicí.