NA SEYCHELÁCH STRÁVÍTE NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU !

NA SEYCHELÁCH STRÁVÍTE NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU ! 1

Nejsou pro vás Seychely s jejich čarokrásnou přírodou dostatečným důvodem, abyste si sem přišli odpočinout? Nový obytný komplex Six Senses Zil Pasyon vás může přesvědčit o opaku. Čeká na vás 28 nových vil s jednou nebo dvěma ložnicemi a vlastními bazény.

Nový komplex je situován na soukromém ostrově Félicité v Indickém oceánu a je jakýmsi tropickým útočištěm sloužícím jako Basecamp. Právě odsud se nejlépe realizují dobrodružné aktivity včetně potápění a sportovního rybolovu. Ti, kteří dávají přednost trávení času na souši si také přijdou na své. Opalovat se je zde možné na třech nedotčených plážích nebo si zahrát golf na 18-jamkovém hřišti Praslin Island. Nezapomenutelným zážitkem může být i turistika v údolí Coco de Mer.

Největším trhákem však pravděpodobně budou regenerační procedury v nově otevřeném Six Senses Spa, které přivítá své první hosty v lednu 2017. Tato oáza klidu a klidu byla vybudována na skalnatých útvarech.

Ptáte se, co zde můžete očekávat? Opulentní obytné plochy s ležérní elegancí a pocitem prostoru díky klenutým stropem, obrovským oknům a rozlehlým terasám. Na své si přijdou i všichni gurmáni kterým místní šéfkuchař připraví jídlo na míru podle osobního vkusu. Doporučuje se ochutnat místní kuchyni, jejímž základem jsou čerstvě ulovené mořské plody. Dokonale ji doplňují organické složky z místních zdrojů, jakož i výborné víno. Mezi další aktivity patří kurzy vaření, posilovna s osobním trenérem, knihovna a venkovní kino.

Six Senses Zil Pasyon je od hlavního ostrova Mahé (na kterém se nachází mezinárodní letiště) vzdálený 50 kilometrů a cesta vrtulníkem sem trvá přibližně 20 minut.