NATC Jewels zvítězila coby nejlepší značka šperků v Evropě 2021

NATC Jewels zvítězila coby nejlepší značka šperků v Evropě 2021 1

Luxury Lifestyle Awards s velkým potěšením oznámila, že se NATC Jewels stala vítězem v kategorii Nejlepší značka luxusních šperků v Evropě. Je to uznání za její módní pohled na luxusní doplňky na míru. Tato značka šperků a interiérového designu se sídlem na Kypru se etablovala jako důvěryhodná návrhářka kreativních a současných šperků, tašek a plavek pro ženy, které chtějí pozvednout svůj vzhled.

Společnost NATC Jewels založila v roce 2011 uznávaná šperkařka a interiérová designérka Natasa Christodoulou. V průběhu let se Christodoulou, která je také kreativní ředitelkou značky, snažila získat přízeň svých krajanek, což se jí podařilo tím, že oslovila jejich touhu po cenově dostupných a jedinečných položkách, které doplňují individuální vlastnosti každé kupující. Ve skutečnosti si Christodoulou ve své domovské zemi vedla tak dobře, že od té doby začala působit mezinárodně, kdy se NATC Jewels prosazuje v zemích jako Itálie a Švýcarsko.

Od mládí Natasu fascinoval styl glamour a vždy chtěla být o krok napřed s nejnovějšími módními trendy. To vysvětluje úspěch, kterého s NATC Jewels dosáhla. Pro svou zákaznickou základnu je NATC Jewels oblíbenou značkou díky inovativním a sofistikovaným výrobkům. Její kolekce haute couture šperků Winter ’21 je odvážným dílem, které rezonuje s moderní ženou odhodlanou prosadit se.

Všechno, co značka dělá, je založeno na poslání Christodoulouové „prezentovat luxusní a limitované série doplňků za dostupné ceny“. Tým NATC Jewels dbá na to, aby při výrobě svých produktů používal kvalitní materiály, a zavázal se věnovat nejvyšší úroveň designu každému výrobku. Po vyhlášení ceny pro NATC Jewels Christodoulou řekla:

„Je to skutečně fantastická zpráva od Luxury Lifestyle Awards. Děkujeme za nádherné ocenění a za to, že považujete naši práci za kvalitní. Jsme hrdí na vše, čeho jsme dosáhli; toto ocenění nám dává inspiraci, kterou potřebujeme, abychom mohli pokračovat a udělat více pro naše cenné klienty, kteří nás tak dobře podporují.“

Značka NATC zahrnuje také oddělení bytových dekorací a interiérového designu, které se zaměřuje na luxusní interiéry pro obytné i komerční prostory. Studio je známé svým vysoce personalizovaným přístupem ke klientským projektům a používáním špičkových povrchových úprav a sofistikovaného stylu k jejich dokončení. Mezi předchozí komerční klienty studia patřili Reviv Cyprus, AKOI Hearing Center, a také kyperské pobočky mezinárodních módních značek jako Timberland, Lee a Camper.