Navštivte poslední domov Leonarda da Vinci

Navštivte poslední domov Leonarda da Vinci 1

Château du Clos Lucé, poslední domov slavného malíře a architekta Leonarda da Vinci, otevírá své dveře návštěvníkům každý den od 9:00 do 19:00 s výjimkou středy až neděle, kdy je otevřeno až do 18:00. Poskytovatelem této atrakce je Le Clos Lucé. Je důležité se ujistit, že jste na místě alespoň hodinu před zavírací dobou, kdy je přijímán poslední vstup.

Toto místo, které bylo domovem geniálního umělce, je přístupné téměř ve své celistvosti. Až 80% hradu je bezbariérově přístupných, s výjimkou dvou pokojů v prvním patře. Navíc, pro vaše pohodlí, je možné přijmout vstupenky v mobilní formě.

Vstupenky k prohlídce posledního domova Leonarda da Vinciho online zde:

 

Nabízíme vstupenky se službou přeskočení fronty, které jsou okamžitě dodány. Co je v těchto vstupenkách zahrnuto? Vstup s možností přeskočení fronty na tento malebný hrad a jeho nádherné zahrady. Můžete se těšit na přístup do galerií, kde je vystavena práce slavného malíře a architekta Leonarda da Vinciho. Navíc, pokud si to vyberete, můžete navštívit dočasné výstavy, které jsou právě k dispozici.

Château du Clos Lucé je nejen domem da Vinciho, ale také místem úžasného zámku v údolí Loiry. Procházka po jeho ozdobených místnostech a svěžích zahradách, kde velký renesanční génius strávil své poslední roky, je skutečně ohromující. Zde můžete obdivovat věrně reprodukované modely jeho nejslavnějších vynálezů, prohlédnout si artefakty z jeho doby a obrazy jeho žáků.

Tento krásný zámek ve francouzském údolí Loiry, který byl posledním domovem Leonarda da Vinciho, je skutečným klenotem. Da Vinci sem přišel v roce 1516 s obrazem Mona Lisa pod paží a zbytek, jak se říká, je historie.

Zámek Château du Clos Lucé se nachází na adrese 2 Rue du Clos Lucé, 37400, Amboise. Je důležité vědět, že je možné zrušit nebo přesunout návštěvu až do 23:59 v den předcházející návštěvě. Bez ohledu na to, zda jste umělecký odborník, nebo jen milovník historie, návštěva tohoto místa je skutečně neopakovatelný zážitek.