PROMINENTNÍ DĚTSKÉ CELEBRITY, KTERÉ JSOU JIŽ NYNÍ BOHATŠÍ NEŽ VY

PROMINENTNÍ DĚTSKÉ CELEBRITY, KTERÉ JSOU JIŽ NYNÍ BOHATŠÍ NEŽ VY 1

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to asi může být, narodit se jako dítě světové celebrity? Mnohým se tato představa zamlouvá – kdo by nechtěl být celebritou batole, které má vše, na co si ukáže prstem a nosí nejdražší dětské oblečení, jehož cena by se vyrovnala celému vašemu šatníku?

Bohatí rodiče se svým potomkům snaží dát všechno, co jim uvidí na očích. Samozřejmě nechybí jim ani dostatek lásky a pozornosti. Život dětské celebrity však má i své nevýhody – děti jsou spolu se svými rodiči neustále pronásledovány médii a paparazzi, kteří dokumentují každý jejich krok. Avšak luxus a blahobyt, kterým jsou dennodenně obklopováno, dokonale vynahrazuje všechny negativní stránky života celebrity.

Podívejme se tedy na nejbohatších celebritních potomků, kteří jsou již nyní finančně zabezpečení do budoucnosti.

Sire Jackson

Raper 50 Cent si díky své kariéře v hudebním a zábavním průmyslu vybudoval působivé impérium. A jeho dnes 3-letý syn Siru bude moci v budoucnu toto impérium převzít. Raperů potomek má již za sebou několik módních přehlídek a focení, přičemž na jednom kontraktu vydělá 700 000 dolarů. Většina lidí takové množství peněz nikdy v životě neuvidí, ale tento malý chlapeček dostal svou první obrovskou výplatu už ve svých dvou letech.

Kristina Pimenova

Tato mladá slečna má jen 10 let a už od útlého dětství sbírá úspěchy ve světě modelingu. To však není všechno – s jejím jménem se pojí titul nejmladší supermodelky i nejkrásnějšího děvčátka na světě. Může se zdát, že ve srovnání s jejím věkem se s ní spojuje příliš mnoho superlativů, ale se svými modrýma očima a milou tvářičkou si získala lidí po celém světě. Kristina v současnosti spolupracuje s největšími módními značkami jako jsou Armani, Fendi, Roberto Cavalli a Dolce & Gabbana.

Kaia Gerber

Kaia je dokonalou kopií své matky, světoznámé modelky Cindy Crawford. Zatím nepracuje pro žádnou modelingovou agenturu, ale jednou se z ní pravděpodobně stane světová supermodelka podobně jako její matka. 14-letá Kaia se však pro média vyjádřila, že se chce stát něčím víc než jen modelkou a plánuje velkou kariéru. Co ale nakonec bude z potomka Cindy Crawford, se dozvíme až o několik let.

Potomci Angeliny Jolie a Brada Pitta

Brad a Angelina patří k nejbohatším párem světa, proto se ani jejich potomci nemusí obávat stavu nouze. Pár dohromady vychovává 6 dětí, z nichž jsou tři vlastní: Shiloh, Knox a Vivienne a je vysoce pravděpodobné, že z nich vyrostou celebrity podobného kalibru jako jejich rodiče – supermodelky nebo filmové hvězdy. A kdyby ne, stále jsou dostatečně finančně zajištěny, aby mohli žít „na vysoké noze“.

Nick D’Aloisio

Nick D’Aloisio má za sebou velké věci, a to dovršil teprve 20 let. Jako teenager vytvořil aplikaci Summly, která shrnuje internetový obsah prostřednictvím analytických nástrojů. Nick jako 15letý aplikaci prodal za 30 milionů dolar společnosti Yahoo, čímž se stal jedním z nejmladších milionářů na světě. To vše dokázal sám, svou vlastní cestou.