NEJSTYLOVĚJŠÍ TATÍNKOVÉ HOLLYWOODU

NEJSTYLOVĚJŠÍ TATÍNKOVÉ HOLLYWOODU 1

I oni – stejně jako všichni rodiče na světě – chodí se svými dětmi na procházky, odvádějí je do školy, podporují jejich v různých aktivitách, hrají si s nimi a věnují jim svůj čas. Jak již vyplývá z titulku, řeč je o hollywoodských tatínky, kteří kromě běžných aktivit se svými dětičkami kráčejí dokonale nahození po červeném koberci. Zajímá vás, kteří úspěšní herci se mohou pyšnit titulem „nejstylovější tatínkové“?

Johnny Depp

Při tomto lamač ženských srdcí je celkem snadné zapomenout, že i Johnny je otcem – dcerky Lily-Rose Melody a syna Johna „Jacka“ Christophera. Zatímco na plátně se obvykle objevuje v méně elegantním oblečení, na červeném koberci se řídí svým vlastním osobním stylem. Typickými jsou pro něj brýle tónované v tmavých barvách, neobyčejné klobouky a chaotický účes. Díky tomu ho svět považuje za jednoho z nejstylovějších tatínky. Johnny se neřídí aktuálními trendy – nechává se vést vlastním módním vkusem.

Neil Patrick Harris

Neil Patrick, alias Barney ze seriálu How I Met Your Mother, je mimo jiné známý svou kolekcí designérských obleků a kravat. Ve skutečném životě má však vytříbený smysl pro módu. Podobně jako seriálový Barney, i on preferuje dobře sedící, elegantní oblečení, ale k tomu přidává své vlastní poznávací prvky – jsou jimi šle, vesta a klobouček. Protože jak sám tvrdí: „Nothing suits me like a suits!“ – „Nic mi nesluší víc, než oblek!“ A abychom nezapomněli zmínit jeho potomstvo, Neil Patrick Harris je otcem dvojčat Gideona Scotta a Harper Grace.

David Beckham

Možná je za módní ikonu této hvězdné rodiny považována spíše bývalá „spice-girl“ Victoria Beckham, David se rozhodne neukrývá ve stínu své manželky. Naopak, je hybnou silou v módním průmyslu. Vedle spolupráci se světovými značkami jako jsou Adidas, Armani a H & M, jeho styl mu drží stabilní místo v módních časopisech. Vděčí za to zejména své univerzální eleganci, podobně jako předchozí páni. Spolu s Victorií mají čtyři děti – Synkovi Brooklyna Josepha, Romea Jamese, Cruze Davida a dcerku Harper Seven.

Orlando Bloom

Orlando by na sebe klidně mohl hodit i pytel a vypadal by k světu. Jeho elfí uši a platinová blond ve filmu Pán prstenů nás přesvědčili, že Orlando má jedinečnou schopnost vypadat dobře v čemkoliv a za jakýchkoliv okolností. Naštěstí má i skvělý smysl pro módu a díky jeho volnému sportovnímu stylu, čepice, přiléhavým tričkům a dlouhým náhrdelníkem, ho můžeme označit za stylového hollywoodského tatínka – má totiž synka Flynna Christophera.

Lenny Kravitz

Ani na um by vám nepřišlo, že Lenny – rocková hvězda s nadčasovým stylem a nestárnoucím vzhledem – vychoval dnes již 25-letou ženu. Lennyho dcera Zoe Isabella totiž vyrostla už velmi dávno. Slušná kolekce kožených bund, brýle – „aviatorky“, tílka, šály … to jsou typické znaky Lennyho stylu. A zejména šály! Neexistuje nic, co by Lenny miloval více než pohodlné, teplé šály! Nezáleží na tom, co má oblečené – ať už je to tílko, tričko, nebo bunda – můžete být jisti, že jeho krk je omotán dlouhým stylovou  šálou.