Nevšední zážitek v kouzelném prostředí Aura Dome des Invalides v Paříži

Nevšední zážitek v kouzelném prostředí Aura Dome des Invalides v Paříži 1

Vstupenka na AURA Invalides je klíčem k nevšednímu zážitku v kouzelném prostředí Dôme des Invalides v Paříži. Toto vzrušující dobrodružství představuje světelnou, zvukovou a videomappingovou show, která vás doslova pohltí svou intenzitou. Návštěvníkům se otevírá jedinečná možnost vidět Dôme des Invalides v novém světle a objevit toto významné místo z nové perspektivy.

Poskytovatelem tohoto nezapomenutelného zážitku je společnost Cultival. Jejich registrovaná adresa je 42, rue des Jeuneurs, 75002, Paris, Francie. V případě jakýchkoli dotazů nebo pokud byste chtěli získat další informace, obraťte se prosím na centrum nápovědy Tiqets. Toto centrum je připraveno vám poskytnout veškeré potřebné informace.

Celá prezentace trvá přibližně 50 minut. Pro zjednodušení a pohodlí je možné vstupenky přijímat v mobilním zařízení a doručení vstupenky je okamžité.

Koupí této vstupenky získáte přístup do AURA Invalides. Prosím, vezměte na vědomí, že vstup do Musée de l’Armée není v ceně tohoto lístku. Adresa, kde se nachází Dôme des Invalides, je 2 Place Vauban, 75007, Paříž.

Vstupenky na nevšední zážitek v Aura Dome des Invalides seženete online zde:

Show AURA INVALIDES je dostupná pouze ve večerních hodinách a nabízí návštěvníkům neopakovatelnou možnost (znovu)objevit majestátní dědictví Dôme des Invalides. Jedná se o monumentální kombinaci orchestrální hudby, videomappingu a světelných efektů, která doslova oživuje architekturu tohoto slavného místa.

Při návštěvě je nutné ukázat vstupenku na smartphonu. Přístup na místo je možný pouze z náměstí Place Vauban, které je v blízkosti stanic metra Ecole Militaire nebo St François Xavier. Návštěvníci, kteří přijdou od vchodu na Esplanade, nebudou na místo vpuštěni. Doporučujeme se dostavit 20 minut před začátkem výstavy kvůli nutné kontrole.

Pokud z nějakého důvodu budete potřebovat zrušit svou rezervaci, je možné to udělat do 23:59 dne před plánovanou návštěvou a získat plnou finanční náhradu. Při placení si prosím vyberte vratnou vstupenku. Tato vstupenka není přenosná.