Značka Breitling už brzy odhalí model inteligentních hodinek Exospace Smartwatch

Značka Breitling už brzy odhalí model inteligentních hodinek Exospace Smartwatch 1

Švýcarská hodinářská značka Breitling se rozhodla nestát stranou a vrhla se do výroby smart hodinek. Podle zástupců značky, boom v jejich nabídce klasickému hodinářského průmyslu nijak neškodí, ale právě naopak. Díky nim se o hodinkách stále častěji hovoří a vedou se o nich sáhodlouhé diskuze.

Model, kterým se chce značka v oblasti inteligentních hodinek prosadit proti své Největší konkurenci, značkám Apple a TAG Heuer, dostal název Breitling Exospace SmartWatch a vychází z prototypu B-55 Connect, který byl s velkým ohlasem představena na letošním Baselworldu.

Vzhledem ke kladnému přijetí prototypu B-55 jak odbornou, tak i širokou veřejností, značka Breitling započala vývoj smart hodinek určených na trh. Přes veškerou snahu však nedokázala vývoj ukončit tak, aby s novým výrobkem pokryla dosavadní vánoční trhy a tak si zájemce musí počkat až do ledna příštího roku.

Nové Breitling Exospace SmartWatch vyhovují podle vyjádření zástupců značky nejnáročnějším technickým i funkčním požadavkům dnešní doby. Cena hodinek ještě nebyla zveřejněna, ale neoficiální zdroje uvádějí, že by neměla překročit hodnotu 1.000 €.