Noční prohlídka města, návštěva Moulin Rouge

Noční prohlídka města, návštěva Moulin Rouge 1

Potěšte své smysly s nádhernou prohlídkou města Paříže a jedinečným představením v legendárním kabaretu Moulin Rouge. Toto dobrodružství, které trvá 4 hodiny a 30 minut, vám uspořádá společnost Pariscityvision, která je známá svou vynikající službou a odborností. Sídlí v Paříži na adrese 75002.

V této zážitkové prohlídce města, která se neobejde bez fascinujících audio komentářů v jedenácti různých jazycích, bude maximální počet účastníků 25, což zaručuje dostatečný komfort pro každého. Nejenže můžete svou vstupenku předložit přímo z mobilního zařízení, ale také se těšit na vstřícné služby vícejazyčné hostesky nebo turistického doprovodu.

Prohlídka města začíná po setmění, kdy se Paříž proměňuje do své nejromantičtější podoby. Během prohlídky budete mít možnost obdivovat nejvýznamnější pařížské památky, jako je okázalá Opéra Garnier, ikonická Eiffelova věž a okouzlující Champs-Elysées. Poté vás čeká vrchol večera – návštěva umělecké čtvrti Montmartre a nádherného kabaretu Moulin Rouge.

Příchod do Moulin Rouge je vždy vzrušující. Přátelský personál vás uvítá se širokým úsměvem a doprovodí vás na vaše místo, abyste mohli začít sledovat okouzlující představení „Féerie“. Po představení bude pro vás připraveno vysazení v centru Paříže, odkud se budete moci snadno dostat do svého hotelu.

Čeká vás sraz na náměstí Place de Sydney, 75015, Paříž. Průvodce, který bude mít na sobě značku Paris City Vision, vám poskytne veškeré potřebné informace.

Je důležité si uvědomit, že večeře není součástí tohoto balíčku a že vám nezajistíme vyzvednutí z hotelu. Pokud vás zajímá, zda je v Moulin Rouge šatna, musíme vás informovat, že není v ceně.

V Moulin Rouge a dalších místech platí bezpečnostní opatření, takže při vstupu budou všichni hosté a jejich zavazadla podrobeni bezpečnostní kontrole.

Pokud byste potřebovali zrušit svou rezervaci nebo ji přesunout, udělejte tak prosím do 48 hodin před návštěvou.

Těšíme se na vaši návštěvu a slibujeme vám, že tato prohlídka města a představení v Moulin Rouge bude nezapomenutelným zážitkem.

Vstupenky možno zakoupit zde: