NOVOU KOLEKCI ZNAČKY JENNY JESHKO NAFOTÍ VÍTĚZKA  SOUTĚŽE MODEL OF TOMORROW V MADRIDU.

NOVOU KOLEKCI ZNAČKY JENNY JESHKO NAFOTÍ VÍTĚZKA  SOUTĚŽE MODEL OF TOMORROW V MADRIDU. 1

Unikátní slovenská módní značka Jenny Jeshko byla v sobotu 2. dubna partnerem finálového večera, Model of Tomorrow ‚organizovaného agenturou Sapphire models. Tváří značky se stala vítězka Thereska Nogli Valiente, která získala jako hlavní cenu focení nejnovější kolekce Jenny Jeshko Léto 2016 v Madridu. Modely charakterizovala opětovně hravost a pestrost materiálů, přičemž centrálním motivem byla výšivka a originální šperky – náušnice a náhrdelníky ruční výroby.

„Moje modely jsou určeny pro sebevědomé ženy, které se nebojí experimentovat a chtějí být jiné. A takové my Slovenky určitě jsme. Nebát se kombinovat zdánlivě neslučitelné protiklady, ale přitom zůstat stále elegantní „, uvedla po skončení finále soutěže, Model of Tomorrow ‚předsedkyně poroty a autorka značky Jenny Jeshko.

Jarní kolekce s názvem, HappyCityHippie ‚je veselá, trochu rozmarná, ale skrývá v sobě i prvky hippie a punk. Je hodná pro všechny ženy se smyslem pro styl a jedinečnost. V kolekci jsou použity osvědčené autorské pláštěnky JennyJeshko v novém jarním provedení, sexy topy s výšivkou a dívčí sukýnky, doplněné výraznými náhrdelníky a náušnicemi z bavlněné krajky vlastní výroby.

Kolekce jaro / léto 2016 využívá materiály jako džínovina, bavlněná košilovina, hedvábí a vlněná pletenina v kombinaci s výšivkou a masivními řetězy. Nepřehlédnutelné je i vyšívané pončo s třásněmi a topy inovativního střihu, kde ramínka nahrazuje černá masivní řetěz. Mimořádně zaujaly vyšívané džínové modely kabátu a šatů v módní midi délce. Návrhářka opět doplnila některé modely unikátními vyšívanými listovými kabelkami ze stejného materiálu jako oděv.

„V modelech Jenny Jeshko jsem se cítila velmi příjemně a přirozeně. Líbí se mi, že každý kus je unikát a obohacen o originální výšivku. Už teď se těším na focení ve slunném Madridu „, vyznala se ze svých pocitů finalistka Thereska ze Šurian.