OFF-WHITE C/O BRAUN – nový italský model

OFF-WHITE C/O BRAUN - nový italský model 1

Dělá příležitostně DJ, módního poradce pro Kanyo Westa, vystudoval architekturu, založil několik úspěšných značek. O kom je řeč? Jedná se o jméno Virgil Abloh a jeho italskou firmu Off-White. Právě ta přišla nyní s limitovaným quartzovým modelem OFF-WHITE C/O BRAUN.

Vzhledem k tomu, že scénu hodinek neměl ještě detailně zpracovanou, spojil se Off-White s německou zavedenou firmou Braun. Zárukou pro něj bylo jméno Dietera Ramsa, designera a hlavně známá německá kvalita a ocenění. Například iF Product Design Award a další.

Limitovaný model má jen 200 kusů, které se dostaly do obchodů. Designer Dieter Rams je známý principy jednoduchosti, čistoty. A nutno říci, že německý rukopis s italskou elegancí moc dohromady nejde. Snad jen na spodek řemínku, který je pruhovaný, černobílý.

hodiny

Model OFF-WHITE má ciferník krytý minerálním sklíčkem bez čísel, žlutou sekundovou rafičku a bílý kožený řemínek zakončený prackou a ocelové pouzdro s voděodolností do 50 m. Průměr je 40 mm.

Limitovaná edice podepsaná Virgilem Ablohom je o necelé 3 000Kč dražší než běžný model. Model si můžeme koupit přímo z internetového obchodu off-White. Off-White má zavedené jméno, a díky podnikavému umělci je úspěšným projektem.