PALACE MERANO: FRANCIE-ITÁLIE WELLNESS DESTINACE PRO VIP HOSTY

PALACE MERANO: FRANCIE-ITÁLIE WELLNESS DESTINACE PRO VIP HOSTY 1

Palace Merano, nacházející se na italském území Jižního Tyrolska, představuje ráj pro všechny, kteří touží po dokonalém wellness. VIP destinace každoročně přivítá 5 000 hosty, nabízí 700 různých procedur prováděných pod dohledem 180 zaměstnanců a 8 lékařů – a to vše pod střechou zrekonstruovaného historického zámku.

Královské apartmány a klidný pobyt v blízkosti hor

Palace Merano vítá hosty ve svých zámeckých chodbách od otevření po své kompletní renovaci, ukončené v roce 2005. Místo je obklopeno rozkvetlýma zahradami  a v její blízkosti se nachází Tessa Group Natural Park s působivými scenériemi obrovských hor. Okolí komplexu i nabízené pokoje si zachovávají svou historickou jedinečnost, přičemž svým hostům nabízejí nekonečný komfort a relax.

Každá z pokojů, stejně jako apartmány v Palace Merano, jsou zařízeny mramorovými koupelnami s dešťovou sprchou. Panoramatický výhled na krajinu poskytují rozsáhlé balkony či terasa, které mají k dispozici všechny pokoje. Design pokojů vytváří perfektní harmonii mezi starodávným i moderním stylem, nadčasovým i historickým zároveň.

Palace Merano nabízí několik možností ubytování. Možnost Single Comfort nabízí nejmenší ubytovací prostor s výhledem na bazén a soukromé zahrady. Prostornější pokoje Double Comfort, Double Park Deluxe a Junior Suite jsou kromě kromě špičkového zařízení obohacené o vlastní salonek pro přijímání hostů. Nejluxusnější a zároveň nejkrásnější možností v Palace Merano je apartmán Imperial Sissi Suite, zařízený podle vkusu francouzské královny Alžběty Habsburské. Apartmán tvoří dvě ložnice, obývací pokoj, oddělená místnost pro hosty a pracovna – to vše pro naplnění potřeb i těch nejnáročnějších hostů.

Wellness, relax a jen to nejlepší pro vaše zdraví

Kromě každodenních léčivých procedur a klidného pobytu komplex nabízí několik možností pro prvotřídní wellness: vnitřní i venkovní termální bazény, lázně, posilovnu, procházku po botanické zahradě s řadou exotických květů, lounge bar, čajový bar a mnoho jiného. Pro ty, kteří nezvyknou sedět na místě, jsou zde aktivity pro potěšení těla i mysli – turistika, nordic walking v okolí komplexu, pilates, vodní gymnastika a dokonce i hodiny vaření.

Jelikož komplex se stará o dokonalý odpočinek a zdraví své hosty, nesmíme zapomenout na exkluzivní kuchyni, kterou servírují restaurace Palace Merano. Zařízení v komplexu nabízejí vyváženou stravu podle filozofie Henriho Chenota, prospěšnou pro správné fungování lidského organismu. Menu je vyráběno z bioingrediencií, má správnou výživovou hodnotu a je schvalované tamními lékaři. Ačkoli přívlastky „vyvážená strava“, „bio“ a „výživová hodnota“ nezní velmi lákavě, můžete se těšit na výborný kulinářský zážitek. Šéfkuchaři v Palace Merano si totiž dávají velmi záležet na konečném výsledku, který vám naservírují na talíř, jakož i na správné přípravě jídel.