Při čem se ženy uvolní v posteli…

Při čem se ženy uvolní v posteli... 1

Hudba a sex jsou propleteny jako nohy dvou milenců. Nemluvíme o tom, že většina žen by svému oblíbenému zpěvákovi s radostí spadla k nohám, respektive do postele. Mluvíme o hudbě, kterou byste měli své partnerce pustit, aby se co nejvíce uvolnila.

Problémem je, že každé ženě se líbí jiný druh hudby. Tak, jak se jí nemusí líbit muži s vzezřením dřevorubce, nemusí mít ráda ani rock či techno. V první řadě proto zjistěte jaký druh hudby poslouchá. V tom nejlepším případě bude mít ráda stejnou skupinu jako vy, v tom nejhorším její vkus už nějak přetrpíte.

Možná tomu neuvěříte, ale když se už žena s mužem vydá na první rande, přestává ji v první řadě zajímat vzezření a začne se zajímat o hudbu , kterou její vyvolený poslouchá. Pokud tedy nechcete odejít ze schůzky s dlouhým nosem, zjistěte nejprve, jaká hudba se líbí jí.

Svou odpověď pak můžete upravit v závislosti na tom, zda inklinuje k metalu, nebo máte před sebou fanynku taneční hudby. Pokud ale chcete předejít ohýbání pravdy, ideálním místem, kde poznat ženu, je koncert. Šance, že máte oba rádi stejnou kapelu, je téměř stoprocentní.

20_full

Pokud se vám již na podobné akcí podařilo nějakou slečnu ulovit, asi víte, že záplava endorfinů většinou vede k sexu mnohem dříve, než když spolu jen jdete na večeři či do kina. Co chce tedy slyšet? Vraťme se ale ke scénáři, že se vám z rande podaří pozvat slečnu k sobě na kávu.

Tušíte, že k něčemu dojde a chcete navodit správnou atmosféru. Pokud i doma nemáte alba její oblíbené skupiny, zachrání vás internet, kde najdete jakékoliv písně. Kouzelná formulka „Best of … (za tři tečky doplňte to, co žena ráda poslouchá)“ vám téměř jistě zaručí, že skončíte v posteli.

Ale co když nevíte, jakou hudbu má vaše potenciální sexuální partnerka ráda? Určitě se vyhněte taneční hudbě , rapu, metalu, ale i příliš romantickým písním. Zvolit můžete například akustické verze známých rockových písní, které nejsou příliš pomalé, ale ani nezní tvrdě a drsně.

V ideálním případě mějte nachystanou složku se skladbami, kterou můžete nazvat například „Sex playlist“ . Být připraven nikdy není na škodu. V textu jsme záměrně nezmínili ty šťastlivce, kteří náhodou umí zpívat a hrát na kytaru.

Mají to už tak dost jednoduché a na to, aby nějakou ženu sváděli jim stačí pár akordů a dobrý hlas. Ale to z nás jen mluví závist.