Sen každého muže? Žena se dvěma …

Sen každého muže? Žena se dvěma ... 1

Video-blogerka Cassandra Bankson nedávno zjistila, že má dvě vagíny. Ale co se může zdát mužům úžasné, komplikuje krásné Cassandře život.

Dlouho se trápila kvůli problematické pleti, než se rozhodla, že bude pomáhat jiným ženám, které mají také rozsáhlou formu akné. Cassandra Bankson se věnuje tvorbě videí na YouTube, kde ženám dává rady, jak si poradit s makeupem a zakrýt nepříjemné akné.

Nechápala, proč má tři týdny bez přestávky menstruaci a proč je stále nervózní. Přišla na to až její lékařka. Zvenku vypadá vše normálně jako u každé ženy. Ale vnitřek její pochvy podle Cassandry vypadá jako otočený nos oddělený přepážkou.

 
dermablend-hed-201_2870393b

Gynekoložka vysvětlila, že každý ženský plod má nejdříve dvě vaginální trubice, které se obvykle spojí ještě před narozením. Cassandře se to nestalo a trubice nikdy nesrostli. Patří tak mezi 0,1 až 0,5 procenta žen, které mají tuto anomálii. Kromě normální pochvy má video-blogerka dva krčky dělohy i dvě samotné dělohy. Dvojitá vagína jí celoživotně komplikuje život.

Od sedmi let bojuje s těžkou formou akné, každý měsíc ji trápí dvě menstruace, neustálý premenstruační syndrom, ale odkdy ví důvod, cítí se klidnější. Doufá, že někdy bude moci mít děti, ale momentálně to neřeší, protože se orientuje na svou kariéru. Touží nadále vzdělávat ženy ohledně vizáže a pomáhat jim zvednout si sebevědomí.