Šperk jak High – End nápověda

Šperk jak High - End nápověda 1

Ringle, tak se nazývá další novinka ve světě technologii. Pokud jste jedním z těch lidí, kteří si neumí představit, že by zmeškali telefonní hovor, mail či sms, nebo máte hrůzu z toho, že by se vám někdo nedovolal, tak tento výdobytek je přesně pro vás.

Konkrétně tento je určen především ženám. Tento inteligentní šperk, malý prsten, má jeden cíl: a to že se propojí s telefonem a zavibruje a blikne vždy, když máte hovor nebo zprávu. Takže vám neunikne nic, i když máte mobil zahrabaný hluboko v kabelce. Nemusíte stále kontrolovat displej a mít ho stále na očích. Takto se ale už těžko vymluvit partnerovi že jste neslyšeli zvonění.

Také je to výhodou, když jste na nějaké společenské akci, kde je nepřípustné, abyste měli telefon položený na stole. Prsten funguje velmi jednoduše. Přes Bluetooth se synchronizuje buď s iOS nebo Android zařízeními. Dokáže reagovat na všechno. Hovory, zprávy, maily, upozornění z kalendáře, oznámení z Facebooku, Instagramu a dalších. Stejně si můžete přizpůsobit barvu, jakou bude prsten blikat a tak hned poznáte, o co jde. Žlutě může blikat pro hovory z práce a červeně pro partnera. Je to jen a jen na vás

Cena záleží od barvy, jaký si vyberete. (145, – nebo 180, – dolarů)

Tak dámy třeba nenápadně sdílet článek s partnerem, aby měl inspiraci na dárek.