Tajemství ženského těla

Tajemství ženského těla 1

 Ležíte vedle něj noc co noc, sem tam se ocitnete přímo v něm, ale ženské tělo před vámi stále neodkryl všechna svá tajemství. Některé z následujících bodů jste již slyšeli, ale odůvodnění vás možná překvapí.Čtěte, učte se a žasněte. Ženské tělo je zázrak.

1. Potřebuje předehru                                                                                                                Bez kvalitní předehry může sex bolet a nikomu není příjemné na tváři své partnerky namísto radostného vzrušení, vidět kutálející se slzy.

480

2.Mazlení se
 Věděli jste o tom, že orgasmus v těle uvolňuje hormony, které ženy dostanou do pohodového a mimořádně intimního, důvěřivého módu. Proto mají potřebu se k vám tulit a když nevidí ochotu z vaší strany, ber to tak osobně.Těsně po sexu jsou ženy nejzranitelnější.

3.Premenstruační syndrom
 O jeho existenci víme své a omlouváme si jím podivné chování našich holek. Faktem však je, že ne všechny ho zažívají. Není pravidlem, že všechny ženy projevují hormonální změny navenek.

4. S plným žaludkem nesexují
 Pravděpodobně jste si to nikdy nevšimli, ale ženy nikdy nesexují s plným žaludkem. Kromě toho, že po jídle mají pocit, že je jejich břicho nafouknuté a nechtějí, abyste ho viděli, cítí se obtíženo na jakýkoliv svůdný pohyb.