TENISKY INSPIROVANÉ KABELKOU JDOU NA DRAČKU

TENISKY INSPIROVANÉ KABELKOU JDOU NA DRAČKU 1

Nové Adidas Originals NMD se dají koupit jen na jediném místě. Momentálně však ani tam ne. Luxusní obuv inspirovanou kablekou Birkin bag od legendární značky Hermés Paris už nosí Trendsetter a blogeři po celém světě.

Obchod se zakázkovou sportovní obuví The Remady v září informoval o novém kousku v jejich nabídce. Pár černých vyvýšených tenisek Adidas NMD vychází z designu birkinky a využívá ty nejkvalitnější materiály na trhu. Každý pár je vyroben z kůže mladého býčka rodu veau Taurillon Clemence, která patří mezi klasické materiály kabelek od Hemés od roku 1980. Je těžká, má výraznou zrnitou strukturu a je mimořádně odolná, takže při dobré péči si svůj vzhled udrží roky.

Kůže Clemence je kombinovaná s drahou kůží z krajty na detailech tenisek. Ty dokonale kopírují vzhled Birkin bag. V přední části je zapínání ve zlaté barvě, na které se dá upevnit zámek. Druhou možností je připnout ho na poutko v zadní části boty nad patou. Klíče k zlatému zámku jsou skryty v koženém přívěsku přesně tak, jak to bývá při kabelkách, a na botě je dokonce i ručka.

Jeden pánský pár tenisek stojí 850 dolarů, cena dámských velikostí je 750 dolarů. Prvních 30 párů začalo prodávat pouze 30. září a momentálně jsou beznadějně vyprodané. To, zda budou dostupné i další kusy, zatím není známo.