Vylepšete a jednou provždy oživte okolí vašeho domu od brány až po plot

Vylepšete a jednou provždy oživte okolí vašeho domu od brány až po plot 1

Bydlíte v rodinném domě se zahradou, ale nejste spokojeni s tím, jak vypadá jeho okolí? Máte nudný plot, nudnou branku a nevíte co s tím? Dnes se podíváme na několik tipů, jak okolí vašeho domu jednou provždy oživit a vdechnout mu nový život. Změna je život a vy budete sami překvapeni, jak málo k tomu budete potřebovat.

Začneme u brány, kterou pravděpodobně používáte každý den. Denně se na ni musíte dívat a už na ní nehledáváte nic moc zajímavého? Co takhle ji oživit o dekorativní kování nebo dokonce o pohon, díky kterému pro vás denní otevírání a zavírání brány bude jen špatnou vzpomínkou. Po nainstalování pohonu bude vaše jediná starost při příjezdu i odjezdu jen zmáčknout univerzální ovladač na vrata. Více už nebudete muset opouštět auto, abyste se dostali domů a ovladač udělá vše za vás automaticky.

Kovářské polotovary udělají práci za vás

Vaši automatickou bránu, ale i okolí domu, jako plot, mříže nebo zábradlí můžete navíc oživit za pomocí nových prvků. Takové kovářské neboli také známé pod názvem kované polotovary vám s tím mohou pomoci. Tyto výrobky se totiž primárně starají o dekorativní vzhled a dokážou oživit nejednu starou nudnou bránu nebo plot. Výběr je obrovský a každý si tak najde to, co mu zrovna vyhovuje a co se mu líbí.

Ať už hledáte, co hledáte, je velmi pravděpodobné, že právě v tomto kovaném sortimentu to najdete. Od jednoduchých dekorativních kousků, jako jsou květiny, céčka nebo hroty, kterými perfektně vyzdobíte váš plot nebo bráno. Po složitější prvky, které se postarají o zakrytí nevzhledných částí. Příkladem mohou být kovové spony, které se postarají o to, aby nepovedené svary nebyly jen tak na očích nebo krycí rozety, které za vás navždy vyřeší problém špatně vypadajícího ukotvení.

Zdroj obrázku: NIKCOA / Shutterstock.com