Výlet do Aligator Bay

Výlet do Aligator Bay 1

Vstupenka do Aligator Bay, která je domovem největší sbírky aligátorů v Evropě, zaručuje jedinečný zážitek pro všechny milovníky přírody a divokých zvířat. Park je otevřený každý den od 10:00 do 18:00, takže máte celý den na to, abyste se ponořili do světa těchto fascinujících tvorů.

Vstupenky jsou poskytovány společností Tiqets International B.V., která má svoji registrovanou adresu na Tiqets International B.V., 1097 DL, Amsterdam, NL. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete něco vyřešit ohledně vaší vstupenky, obraťte se na centrum nápovědy Tiqets, kde vám ochotně pomohou.

Pokud jde o přístup do parku, je třeba poznamenat, že vyhlídkové tunely a dětské hřiště nejsou bezbariérové. Vstupenky lze však přijímat v mobilu pro pohodlí a snadný přístup. Jakmile si zakoupíte vstupenky, okamžitě vám budou doručeny.

Co je zahrnuto ve vstupence? Samozřejmě vstup do parku, ale také mnoho dalšího. Můžete prozkoumat neuvěřitelnou zoologickou zahradu plazů, která se nachází na úpatí hory Mont Saint Michel. Těšte se na pohled na největší sbírku aligátorů v Evropě, stejně jako na krokodýly, kajmany a další.

Vstupenky do Aligator Bay možno zakoupit online zde:

 

V parku je také velké množství dalších úžasných tvorů. Celkem se zde nachází více než 700 zvířat. Navštivte skleník s aligátory, kde můžete prozkoumat stezku plnou vodopádů a tajemných uliček obklopených kajmany, aligátory a lstivými krokodýly. Uvidíte zde také vzácného albínského aligátora z Mississippi, hady a ještěrky všech barev a vzorů.

Ukažte svou vstupenku v mobilu u vchodu a užijte si den plný zábavy a vzrušení. Můžete park opustit a znovu se vrátit, pokud u pokladny dostanete výstupní razítko.

Aligator Bay se nachází na adrese 62 Route du Mont Saint-Michel, 50170, Beauvoir. Je možné zrušit nebo přesunout vaši návštěvu do 23:59 v den předcházející návštěvě.