Hurá na prohlídku do uměleckohistorického muzea ve Vídni

Hurá na prohlídku do uměleckohistorického muzea ve Vídni 1

Ve Vídni, hlavním městě Rakouska, které je známé svými bohatými historickými a kulturními památkami, se nachází mnoho institucí, jež mají za úkol uchovávat a prezentovat kulturní dědictví. Jednou z nejvýznamnějších z nich je uměleckohistorické muzeum. Toto muzeum je domovem mnoha uměleckých děl a historických artefaktů, které pocházejí z různých období a kultur.

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Karta Vienna Tourist Pass

Uměleckohistorické muzeum, které je umístěno ve Vídni, je klíčovým prvkem ve městě pro milovníky umění a historie. Představuje centrum, kam se lidé z celého světa sjíždějí, aby obdivovali mistrovská díla malířů, sochařů a dalších umělců. Toto muzeum nabízí rozsáhlou sbírku, která zahrnuje artefakty z antiky, renesance, baroka až po modernější umělecké směry. Pro návštěvníky zde existuje jedinečná příležitost vidět zblízka práce slavných umělců, které jsou často předmětem studia v akademických kruzích.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Otevírací doba

Uměleckohistorické muzeum
Čtvrtek 10:00 – 21:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 18:00
Pondělí Zavřeno
Úterý 10:00 – 18:00
Středa 10:00 – 18:00

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více