Jak bydlí celebrity

Jak bydlí celebrity 1

Bruce Willis

Slavný americký herec miluje přepychové domy, kterých má hned několik. Nedávno zakoupil dům v Bedfordu, stát New York. S manželkou za dům zaplatili 9 mil. USD. Jedná se o sídlo s obrovskou zahradou a s bazénem. V domě je 5 ložnic a 8 koupelen. Je vybaven špičkovým audio a video systémem a skutečně dobrým bezpečnostním systémem. Bruce Willis má rád víno, takže zde má také vinný sklípek. V zahradě si kromě plavání v bazénu může také zahrát tenis, protože má vlastní kurt. Bruce Willis má další sídlo v Los Angeles, a ještě další ve státě Idaho.

 

Arnold Schwarzenegger

Herec a bývalý guvernér Kalifornie má další z krásných domů v naší přehlídce. Dům byl postaven v roce 1982 a majetkem Schwarzeneggera je od roku 1986. Vila se nachází v Pacific Palisades v Los Angeles a má 9 ložnic, 5 koupelen, a v zahradě bazén a tenisové kurty. U bazénu je místo na opalování. Schwarzeneggerova rodina miluje grilovací párty, takže je v zahradě také místo pro vyhrazené pro ně. Dům je ve středomořském stylu. Kromě něj má majitel ještě několik dalších.

 

Paris Hilton

Známá skandalistka určitě nežije skromně. Její sídlo se nachází v Beverly Hills v Kalifornii. Je to dům s 5 ložnicemi a 6 koupelnami; je ve středomořském stylu a má bazén, spa, tělocvičnu a vinný sklípek. Mimochodem, její sousedkou je Avril Lavigne. Za nový dům Paris zaplatila více jak 6 mil. USD. Má sice několik dalších sídel, ale prohlásila, že „nový má nejradši“.

 

50 Cent (rapper), Connecticut, USA

Jedno z největších sídel na našem seznamu má 19 ložnic, 25 koupelen, 14 šaten, výtah – a hlavně vlastní noční klub! Předpokládáme, že dostat se dovnitř není snadné. Místnosti mají mramorové podlahy a křišťálové lustry, mnohé z nich i bazén. Slavný rapper svůj dům opravdu miluje – ale také ho chtěl prodat. Nejprve za něj chtěl 18 mil. USD, pak slevil na 9 mil. USD.

 

Angelina Jolie a Brad Pitt  

Angelina a Brad milují život v luxusu. New Orleans považovali za vhodné místo pro nový dům, a tak si ho zde pořídili. Slavný pár za něj zaplatil 6,5 mil. USD. Dvouposchoďový dům má výtah, 3 pokoje, vysoké stropy, krásné krby a skříně vyrobené na míru. Pokoje jsou vybaveny nádhernými a velmi drahými lustry. Kromě výtahu je zde také točité schodiště. Kromě tohoto mají ještě několik dalších sídel.

 

Floyd Mayweather (boxer)

Dům se nachází v Las Vegas, Nevada, a Mayweather ho nazývá Big Boy Mansion. Jedná se o sídlo s mnoha luxusními prvky. Má mimořádně drahý nábytek, např. několik kožených gaučů. V každé místnosti je TV s velkou obrazovkou a s nejnovějším zvukovým systémem. Big Boy Mansion má také vlastní kinosál, bazén a vířivky. Jeho majitel má ve své garáži sbírku sportovních aut.

 

Beyoncé

Zpěvačka Beyoncé má několik domů. Zde se zaměříme na její sídlo v New Orleans, které má celkem 22 místností. Dům má podlahy z masivního dřeva, luxusní lustry a bazény. Dům byl postaven v roce 1925 a v současné době prochází renovací. Nejprve zde byl kostel, pak baletní škola, a dnes domov Beyonce a rappera Jay Z. Beyonce řekla, že se jí splnil sen, když se nastěhovali do této dvoupatrové budovy. Hudební pár za něj zaplatil asi 2,6 mil. USD.  

 

Shakira

Dům Shakiry nacházející se v Miami na Floridě je dvoupatrová budova se 6 ložnicemi a 9 koupelnami. Je ve stylu zvaném Zen. V zahradě se nachází velký bazén a prostor na opalování se. Dům má podlahy ze světlého dřeva, velmi moderní kuchyni a drahé lustry. Nejraději zde však prý Shakira má svůj soukromý šatník se spoustou oblečení. V tuto chvíli je dům na prodej, takže pokud byste chtěli krásný dům v Miami s celebritami za sousedy, zaplatíte 13 mil. USD.

 

Robbie Williams, Velká Británie  

Také Robbie Williams má více domů. Tento je jeho majetkem, ale koupil ho pro svoji matku. Ona sice v současnosti žije někde jinde, ale dům stále patří Robbiemu. Dům má 5 ložnic, vlastní kinosál, tělocvičnu, tenisový kurt, zahradu s ovocnými stromy a s jezírkem. Design interiéru i exteriéru je velmi moderní. Kinosál je vybaven nejmodernější audio a video technologií. Na zahradě se nachází bazén, kde je možné si zaplavat, anebo zahrát golf na soukromém hřišti.

 

Katy Perry

Dům snů zpěvačky Katy Perry se nachází v Hollywoodu. Za sídlo zaplatila 8 mil. USD, ale dnes ho prodává. Dům ve středomořském stylu byl postaven v roce 1925, má 7 ložnic a 9 koupelen s bazény, velkou kuchyni a úžasnými výhledy na město. Byl zmíněn na seznamu Nejkrásnějších domovů světa. Není známo, proč ho chce Katy Perry prodat, ale pokud za něj dostane požadovanou částku, vydělá 2 mil. USD.