Jaké je létat nejluxusnějšími aerolinkami na světě, které nabízí více než pouhou první třídu?

Jaké je létat nejluxusnějšími aerolinkami na světě, které nabízí více než pouhou první třídu? 1

O tom, jak se cestuje různými aerolinkami, jsme vám už trošku přiblížili v článku o britských aerolinkách British Airways a rovněž jste měli možnost nahlédnout i do soukromého Boeingu miliardáře Donalda Trumpa. V obou případech šlo o komfortní cestování a luxusní služby. Přece jen při soukromém tryskáči je to víc než luxus.

Tentokrát si obrázky přiblížíme cestování nejluxusnější aerolinkou na světě, která nabízí více než jen první třídu. O tom ví i cestovatel i blogger Derek Low, který při pravidelném létání ze Singapuru do New Yorku a zpět využívají na palubě Airbusu A380 (o jeho výrobě se dozvíte ZDE) výhradně First Class. Po nahromaděných nalétaných mílích se rozhodl, že vyzkouší nové služby létání, které dostane jen v tzv. Singapuru Airlines Suites.

V praxi to znamená vyšší komfort než první třída. Každé sedadlo v této třídě je 1 metr široké a je plně polohovatelné. Pokud budete potřebovat spát, posádka vám toto sedadlo změní na plnohodnotnou postel s matrací, včetně peřin a polštáře. O váš komfort se postará několika členná posádka, která vás jedním mihem oka kontroluje každé tři minuty, aniž jste začali mít pocit, že vás otravuje. Za tím vším stojí mnohem více a jak jen luxusní kabina s televizorem. Ještě doplním, že cena zpáteční letenky Singapur-New York v té nejluxusnější třídě stojí přibližně $ 23 000 dolarů.