NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ STŘEDISKA NA MEDOVÉ TÝDNY (1)

NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ STŘEDISKA NA MEDOVÉ TÝDNY (1) 1

Třpytí se vám po Vánocích na ruce zásnubní prsten? Pokud ano, buďte si jisti, že oceníte naše doporučení na ty nejúžasnější svatební cesty na světě. Vytvořili jsme totiž seznam nejpozoruhodnějších hotelů, stvořených na idylické líbánky.

Naladhu, Maledivy

Představte si ráj. Tropický ostrov a nekonečnou tyrkysovou vodu. Hotel Naladhu nabízí mozaiku nadčasových momentů nad vodou Indického oceánu. Středisko je velmi exkluzivní, protože má jen 20 rozsáhlých vil – každou s krásným soukromým bazénem oproti azurovému Indickému oceánu. Resort nabízí nepřekonatelný komfort a luxusní eleganci, která nikdy nevyjde z módy.

Song SAA Private Island, Kambodža

Hotel nabízí čistý 5+ hvězdičkový luxus. Rozhodně není levný, ale resort nabízí all-inclusive pro všechny hosty, včetně doplňků, jako jsou bezplatné služby prádelny. Bungalovy se nacházejí nad vodou a každý z nich má vlastní bazén a super luxusní vybavení. Hotel byl otevřen v roce 2011 a získal reputaci zařízení s dokonalým servisem a výbornou kuchyní.

Alila Villas Uluwatu, Bali, Indonésie

Alila Villas Uluwatu se nachází v suché savaně. Hotel stojí na vyvýšené plošině, která se setkává s vápencovými skalami při Indickém oceánu. Výhled z hotelu je dechberoucí. Architektura resortu v sobě spojuje potěšení z tradiční balijské architektury pavilonu a venkovské krajiny s moderním dynamickým zpracováním prostoru. V roce 2015 vyhrálo toto zařízení v hlasování o nejlepší hotel pro líbánky v časopise Telegraph Magazine.

Lion Sands, Jižní Afrika

V Lion Sands můžete zažít subtropické lesy Afriky v luxusním pohodlí a dokonalém prostředí, ideálním na líbánky. Každý apartmán je obklopen africkou přírodou. Všechny soukromé vily mají vlastní bazén. Doporučujeme zejména dobrodružnějším povahám.