PODLAHOVÉ CENTRUM PRAHA NABÍZÍ VŠE PRO VAŠI PODLAHU

PODLAHOVÉ CENTRUM PRAHA NABÍZÍ VŠE PRO VAŠI PODLAHU 1

Společnost Supellex – Svět podlah s.r.o. rozšířila a zkvalitnila nabídku svých služeb díky zcela nové pražské pobočce, která byla slavnostně otevřena koncem ledna 2020 v pražských Letňanech. V jedné budově se nalézá jak nový showroom, tak také sklad pro velkoodběratele. Pod společným názvem Podlahové centrum Praha jsou zde nabízeny nejrůznější typy podlah od renomovaných dodavatelů a všechny služby související s jejich pokládkou a údržbou.

Supellex tak v Praze má již svou druhou prodejnu. Ta první funguje v Karlíně. Další pobočky sídlí ve Velké Bítěši (centrála), Brně, Plzni a Ostravě. Nový showroom je skutečným světem podlah, kde uvidíte dřevěné, vinylové, laminátové, PVC či korkové podlahy a koberce, ale najdete tady také podlahy z přírodního linolea a venkovní terasy z dřevoplastu. Showroom je také ideálním místem pro představení těch nejžhavějších novinek, což jsou aktuálně například tzv. živé podlahy, které se vyrábějí z termoplastického polyuretanu z kolekce PRO Design od firmy EGGER.

Letňanský showroom funguje od pondělí do soboty, a to v pracovních dnech v době do 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 13 hodin. Ve dvoupodlažní budově s celkem 300 m2 prodejní plochy je zákazníkům k dispozici tým odborníků firmy Supellex, který jim poradí nejvhodnější typ podlahové krytiny i konstrukce podlahy přesně podle jejich potřeb a požadavků. K dispozici je také doplňkový sortiment v podobě podlahářské chemie pro pokládku i údržbu podlah, lišty, podložky profesionální nářadí a brusné stroje.

PODLAHOVÉ CENTRUM PRAHA NABÍZÍ VŠE PRO VAŠI PODLAHU 2

Součástí nové pražské pobočky je rovněž velkoobchodní sklad s celkovou plochou 1 000 m2. Sklad bude sloužit nejen klientům z Prahy a okolí, ale bude zajišťovat distribuci zboží také pro severní a západní Čechy. Sklad funguje od pondělí do pátku v čase 7 až 16:30 hodin. Showroom i sklad najdete v Business Parku Letňany, v hale D7 na adrese Toužimská 889, Praha 9.  

Vedle široké nabídky podlahových krytin je pro podlahářské profesionály v nabídce společnosti Supellex také další sortiment. Jedná se o pracovní oděvy a ochranné pomůcky, stroje a nářadí pro úpravy podkladů, pokládání podlahových krytin, včetně příslušenství, vše pro pokládání, broušení a finální povrchovou úpravu parket, obšívání a řezání koberců a čištění podlahových krytin. Maloobchodníci si mohou vybrat to, co potřebují pro skladování, řezání, transport a také prezentaci podlahových krytin v prodejně.

Nově byla v pražské pobočce také otevřena půjčovna nářadí, protože zaměstnanci společnosti Supellex chápou, že pořízení specializovaných podlahářských strojů je finančně velmi nákladné a ani profesionální firmy zdaleka nepotřebují úplně všechno každodenně. Podobné půjčovny firma úspěšně provozuje již několik let v Brně a Plzni, ale v Praze dosud chyběla. Zájemci zde najdou hlavně výbavu pro přípravu kvalitního podkladu, který je základem každé správně položené podlahy. Stroje v nabídce pražské půjčovny jsou zcela nové a půjčit si je můžete již od ceny 400 korun za den. Vzhledem k specifickému zaměření na profesionální stroje je půjčovna určena výhradně profesionálním podlahářským firmám.  

Společnost Supellex – svět podlah s.r.o. na trhu s podlahovinami působí již od roku 2004 a dnes je schopná nabízet své služby zákazníkům z celé republiky. Základem úspěchu jsou kvalitní služby a partnerský vztah k zákazníkům, kterým nabízí mimo jiné také podporu odborného vzdělávání jejich pracovníků.

V nabídce firmy jsou podlahové krytiny od špičkových výrobců z České republiky a zejména ze zahraničí. Sleduje neustále nové trendy a svou nabídku soustavně rozšiřuje. Společnost je také partnerem Cechu podlahářů ČR, který zastupuje podlahářské firmy.