TOP 5 PÁRŮ BOT, KTERÉ BY MĚLA VLASTNIT KAŽDÁ ŽENA

TOP 5 PÁRŮ BOT, KTERÉ BY MĚLA VLASTNIT KAŽDÁ ŽENA 1

Trendy v oblasti dámských bot se neustále mění, ať už jde o styl, tvar, velikost nebo barvy. Mnohé z nás trpí „úchylkou na boty“ a z nákupů se vždy vracejí s minimálně jedním novým párem. Ať už je vám tento scénář dobře známý nebo ne, zbystřete pozornost. Faktem je, že jisté páry bot jsou nesmrtelné a nikdy nevyjdou z módu.

Proto byste se i vy měli zásobit podobnou nadčasovou obuví a zařadit ji do své sbírky. Ať už vás překvapí jakákoliv společenská událost nebo situace, díky ní si hravě poradíte s každou kombinací oblečení.

1.Klasické černé boty na vysokém podpatku

Tento pár bot si právem zaslouží první místo. Černé boty s vysokým podpatkem jsou základem dámského šatníku. Nejsou ani příliš výstřední, ani nudné a přitom vždy vypadají dobře. Tento pár bot vám dokonale sedne k večerním šatům, kalhotám i méně elegantním outfitem. Pokud je chcete kombinovat zejména s večerními outfity, v obchodě sáhněte po semišových nebo saténových lodičkách – k elegantnímu oblečení sluší víc než jejich kožené kolegyně. Univerzální černé boty jsou skvělou volbou i na běžné pracovní dny. Důležité je zvolit ten správný materiál.

2.Neutrální lodičky v tělové barvě

Přestože jsou černé boty absolutně univerzální, někdy nejsou tou správnou volbou. A právě proto byste svůj podrážkové arzenál měli doplnit o neutrální pár lodiček (ne však v bílé barvě). Oba páry – černé i tělové lodičky jsou totiž nesmrtelným základem, kterým nikdy nic nezkazíte. Nikdy nevyjdou z módy, i přesto, že se trendy neustále mění. Tělové lodičky se podobně jako černé hodí do práce i k večerním outfitům – opět však věnujte pozornost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

3.Neformální polobotky

Toužíte po botách, které sluší ke kalhotám, ale chcete se vyhnout sportovním teniskám? Odpovědí jsou polobotky, které jsou sice neformální, ale stále mají punc elegance. Pokud nechcete, aby kombinace polobotek s oblečením působila nudně, sáhnout můžete po různých barvách, vzorech či textiliích, které dotvoří konečný look. Ať už vás láká výstřednost nebo černá klasika, vždy budete vypadat stylově.

4. Pohodlné tenisky na každý den

Tenisky si dnes můžete obout úplně ke všemu. Výběr je jen a jen na vás – sportovní, elegantní, retro, barevné, černé, kotníkové či klasické – každý šatník potřebuje pár pohodlných tenisek!

5.Pár lodiček v metalické barvě

Někdy svůj outfit potřebujete ozvláštnit o speciální, poutavý pár bot. Pro takové situace jsou jako stvořené elegantní lodičky s metalickým odleskem. Nezáleží na tom, zda jsou uzavřeny nebo s otevřenou špičkou – záleží na tom, zda jsou vkusné a zajímavé. Pokud najdete ve své skříni místo pro takový pár bot, navždy si je zamilujete. Nejlépe se kombinují s neutrálními, světlými barvami, ale také s klasickou černou i bílou.