Turtle Bay Resort, Oahu, Havaj, USA

Turtle Bay Resort, Oahu, Havaj, USA 1

Poloha u pláže na ostrově Oahu je vyhrazena pouze pro pár šťastných zařízení a jedním z nich je je ekologický Turtle Bay Resort 5*. Leží na pozemku o rozloze 1300 akrů (650 akrů slouží ochraně přírody) v proslulé oblasti North Shore („Severní pobřeží“) a nedávno prošel renovací v hodnotě 45 mil. USD. Přibyl zde nový bazén pouze pro dospělé, hala byla zkrášlena pomocí rozměrných uměleckých prací havajských umělců, zrenovováno bylo všech 408 pokojů obrácených k oceánu a upraveno 42 nových prostorných bungalovů u oceánu s klenutými stropy a nábřežními verandami, které jsou ztělesněním bosého luxusu.

Také díky poloze malebného resortu, která je ideální pro přírodovědce, a neokázalé atmosféře je tak jedinečný. U pláže naleznete vynikající podmínky pro šnorchlování, skryté zátoky a přílivová jezírka, a také náročné stezky pro horská kola (zařízení poskytuje jízdní kola v ceně). K dispozici je rovněž dostatek možností aktivit s průvodcem: můžete se vydat na pěší túru s hotelovým psem jménem Pono, naučit se surfovat pod vedením proslulého učitele Jamie O’Briena, a pokud si troufnete, s ekoložkou Ocean Ramsey podniknout adrenalinové šnorchlování se žraloky, kde můžete adoptovat a pojmenovat svého žraloka. Pokud jde o jídlo v resortu, série kulturních večeří paniolo paina organizovaná ve spolupráci s místními Kuilima Farms nabízí příležitost ochutnat autentickou havajskou kuchyni, zatímco formálnější restaurace Alaia se zaměřuje na ekologicky udržitelné havajské plodiny.

Ať už je to Vaše první nebo desátá návštěva Havajských ostrovů, jisté je, že zde ucítíte pověstného havajského „ducha aloha“.

Hotel se umístil mezi nejlepšími hotely v USA pro rok 2022.

Akční nabídka ubytování: Turtle Bay Resort 5*